Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe Samsung i soprany

20 Gru 2008 16:38 1407 1
  • Poziom 23  
    Specjalnie nie podałem modelu kina w temacie, bo temat dotyczy wileu kin tego producenta.

Mianowicie mam HT-X30. Kino fajne - tanie, ma USB, Divx, HDMI, SPDIF itp, ale ma jedną wadę - brak wysokich tonów! Nie rozumiem tego. Dźwięk wydobywający się z tego kina ma tylko basy i średnie tony. Wszyscy to słyszą od razu i jest to denerwujące.
    Ustawienia dźwięku to tylko definiowane nastawy rock, pop itp i nic nie dają. Myślałem, że winą jest soft - wymieniłem i nic. Ustawiałem wszystko co tylko można i nic. Jest lepiej, jak podłącze kompa pod AUX i dam dużo wysokich na kompie. Szukałem po forach (zagranicznych) i też nic. Większość użytkowników pisze, że dźwięk jest cudowny, wspaniały itp, tylko niektórzy piszą o braku sopranów (duża mniejszość). To samo tyczy innych kin tego producenta.
    Czy da się to jakoś zmienić? Nie rozumiem też jak inni mogą pisać, że dźwięk jest ok. Nie wiem, albo fascynują się mocą (jest duża) i reszty nie dostrzegają, albo nie mają słuchu.

Ma ktoś z tym jakieś doświadczenia? Nie chce mi się wierzyć, że producent wypuścił na rynek takie nieporozumienie.
    Wcześniej miałem dużo gorsze kino Philipsa LX3600D i wg mnie i znajomych tamto kino grało o niebo lepiej.

Gdy włączam np koncert to słabo słychać piski ludzi itp., nie to co na Philipsie, gdzie aż mnie przeszywały.

Czy ja coś mam ze sprzętem, czy co? Nie rozumiem tego.
    Dodam, że mam ze sklepu, jeszcze z gwarancją, nie żadne szroty z UK z Allegro.

Podobne narzekania słychać o innych kinach Samsunga.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto