Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC kd-g151 nie włącza się

asfalt84 20 Gru 2008 20:20 1341 4
  • #1 20 Gru 2008 20:20
    asfalt84
    Poziom 16  

Odrazu mówię ze jestem zielony w sprawie radi samochodowych, na co dzień zajmuje sie telefonami komórkowym wiec jeżeli pytanie będzie lamerskie głupie czy coś innego to prosze o wyrozumiałość. A więc tak, po podłączeniu do zasilania radio włącza sie na jakieś 3-4 sekundy po czym gaśnie, po naciśnięciu jakiegoś guzika czy włożeniu płyty znowu odpala sie na parę sekund i gaśnie, co ciekawe godzinasie zmienia normalnie (jak postoi kilka minut na zasilaczu i ponownie je odpalę jakimś guzikiem to godzina jest już inna) jak było podłączone na zasilaczu to pokazywał pobór mocy około 0,32A po włożeniu płyty wzrastało do około 0,55A, podłączałem pod zasilacz i akumulator, z tym samym skutkiem, dodam jeszcze że radio było podobno po zalaniu, ale po rozkręceniu nie widać żadnych śladów cieczy, co można z tym zrobić, proszę o jakieś rady, pozdrawiam.

0 4
  • #2 20 Gru 2008 21:47
    rema
    Poziom 27  

Witam. Czy podłaczone są oba plusy? ACC i MEMORY.

0
  • #3 20 Gru 2008 22:33
    asfalt84
    Poziom 16  

tak oba, natomiast do "-" podpięty jest tylko czarny

0
  • #4 20 Gru 2008 23:02
    SlaweK
    Poziom 43  

Podejdż do tego jak do komórki, wymyj płytę, przelutuj hotem a jak nie pomoże to wygoń klienta. Usterek może być wiele, od przelotek do uszkodzenia kwarca, procesora i tysiąca innych elementów.

SławeK

0
  • #5 18 Mar 2009 00:34
    mmzajcu
    Poziom 25  

sprawdz napięcia na nóżkach 3 (powinno być około 4V) i 4(powinno być około 5,5V) u mnie był identyczny problem okazało się brak napięcia na 3nóżce przerwana przelotka po drodze po naprawieniu jej radyjko działa.

0
  Szukaj w 5mln produktów