Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel meriva gina kierunkowskazy z prawej strony

21 Dec 2008 15:46 7323 20
  • Level 10  
    witam mam problem gina mi czasem kierunki z prawej strony w srodku na desce wtedy kontrolka bardzo szybko miga a na zewnatrz nic prosze o sugestie
  • Level 17  
    wystarczy że jedna żarówka nie ma kontaktu (21W) już wtedy będzie taki efekt iż ta na liczniku będzie szybko mrugać jeśli nie świeci cała prawa strona to zostaje przełącznik lub przerywacz kierunkowskazów (awaryjne są wszystkie):D
  • User removed account  
  • Level 10  
    co to jest to bmc
  • User removed account  
  • Level 42  
    Dlatego jedz do mechanika ,raczej do elektryka sam. W Twoim miescie jest Mistrz elektroniki i elektryki, ma tam warsztat, ale obecnie wyjechał na Kanary i nie odzywa sie na Elektrodzie, zwie sie Elektrit.
    Pozdrawiam.
  • User removed account  
  • Level 10  
    jak to w kozie
  • User removed account  
  • Level 10  
    a moze wiesz jaki adres jego warsztatu
  • User removed account  
  • Level 42  
    Kolego Elektronika 6 !
    Widzę , ze w niektórych dziedzinach masz opanowany temat , ale to nie upoważnia Cię do nazywania naszego Kolegi "gnojkiem".Mam też gorącą nadzieję, że Ty mu w tym nie pomogłeś.
  • Level 11  
    witam.możesz mieć zwarcie na przewodach lub wadliwą żarówkę. gdy jest zbyt duże obciążenie BCM odłączy kierunki miałem tak w 307
  • User removed account  
  • Level 10  
    nie nie ma haka wymienie wszystkie zarowki zobacze co sie bedzie wtedy dzialo
  • Level 13  
    Miałem to samo, elektryk stwierdził brak masy na jednym wtyku. Może wystarczy przeczyścić styki. Wymiana żarówek może nic nie dać.
  • Level 10  
    no wlasnie przy okazji wymiany posprawdzam styki i polaczenia dzieki za sugestie
  • User removed account  
  • Level 42  
    Norbert , na tym forum popełniłem kilka postów, sam widzisz, że "powaga" to moja specjalność.
    Zdrowych i wesołych swiąt.
  • User removed account  
  • Level 15  
    W owym BCM znajdują się dwa żółte przekaźniki od kierunkowskazów. Od święta bo od święta, ale lubią sobie zastrajkować:-)