Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

magnetyzer paliwa.

tazman17 21 Gru 2008 19:23 4350 10
    tazman17
    Poziom 15  
    co twierdzicie na temat magnetyzerów paliwa czy sa one przydatne?? niektórzy mówią że pozwalają one na zmniejszenie spalania paliwa przez silnik ale w jaki sposób skoro daje większą dawkę paliwa do silnika?
    tom.jak
    Poziom 18  
    Miałem magnetyzer w Lagunie I na przewodzie podającym gaz LPG do silnika oraz na przewodzie doprowadzajacym powietrze do filtra i nie zauważyłem żadnej różnicy. Ani w zużyciu paliwa ani w dynamice jazdy. Myślę, że wynalazek działa raczej na psychikę niż na technikę, ale to moja opinia.
    Lutek49
    Poziom 36  
    A w jaki sposób magnetyzer wpływa na wielkość dawki paliwa?
    kevin52
    Poziom 16  
    Myślałem, że to jest Forum Elektroniki, a nie czary-mary.pl . Niech Mod to zamknie zanim znów jacyś maniacy zaczną udowadniać swoje herezje z dziedziny magnesów jednobiegunowych i zwracania paliwa przez silnik.
    marian_em
    Poziom 26  
    Ja zalozylem magnetyzer na przewodach zasilajacych rozrusznik i teraz troche lepiej kreci na mrozie. Zastanawiam sie czy nie zalozyc na przewodzie z alternatora moze sie ladowanie poprawi? 8)
    bruns
    Poziom 30  
    kevin52 napisał:
    znów jacyś maniacy zaczną udowadniać swoje herezje z dziedziny magnesów jednobiegunowych
    Są takie ? Mają tylko jeden biegun np. N lub S ?
    minus87
    Poziom 14  
    Miałem w kadecie na benzynce i powietrzu i w astrze na lpg , do golfika teraz nawet niemam zamiaru tego wkładać, nic niedaja, poza zwiększeniem spalania bo chcesz sprawdzić czy jest wieksza moc i poprostu gaz w deche, a w nowszych autach łatwiej nawet o uszkodzenie elektroiki silnika.
    tazman17
    Poziom 15  
    no właśnie zwiększają spalanie i to jest minus. Niby dają "kopa" ale zależy też od silnika. zwracając się wyżej post bedzię kiedyś usunięty. pozdrawiam
    bruns
    Poziom 30  
    tazman17 napisał:
    no właśnie zwiększają spalanie i to jest minus. Niby dają "kopa" ale zależy też od silnika.
    Nie prawda ,ani większe spalanie ani większa moc . Jedynie co piszą niektórzy to mniejsze spalanie ale tylko na trasie oraz to zostało sprawdzone to lepszy wynik w emisji spalin podczas pomiarów na analizatorze .
    web69
    Poziom 27  
    Taa... a ja zamontowałem magnetyzer w w starej hondzie, a dokładnie w korku spustowym oleju i wiecie co? działa, przyciąga opiłki, ale mniej nie chce spalic paliwa, może dlatego że magnes miał bieguny wschód zachód, a nie północ południe... Dajcie już spokój z magnetyzerami, strumienicami i turbo do malucha. Tematy wałkowane tysiące razy, wystarczy poszukać.
    tazman17
    Poziom 15  
    spoko ale wiecie ciekawość pozdrawiam forumowiczów.