logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.
REKLAMA
  • #1 566243
    zbych48
    Poziom 12  
    Dla fachowców może to być proste lecz ja...
    Szykuję się do podłączenia internetu przez telewizję kablową. Jak na złość przed przyjściem monterów w przyszłym tygodniu nie mam na ekranie otoczenia sieciowego. Przy uruchomieniu się W98 na ekranie pojawia się komunikat:
    nie jest możliwe załadowanie bibloteki łączonej dynamicznie
    msnp32.dll
    System nie znalazł określonego pliku
    Pewne lub wszystkie poniższe właściwości są niedostępne
    Microsoft Network

    biblioteka msnp32.dll jest w katalogu C:\WINDOWS\SYSTEM
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 566278
    slaw39
    Poziom 12  
    Nierozumię tego pytania.Masz mieć net z kablówki a teraz to w jakiej jesteś sieci? 8O A jeśli jakąś masz np. drugiego kompa w pokoju obok to się odłącz i Cicho siedź.Bo i tak Ci fachowcy odpowiednio skonfiguróją kompa i napewno znajdą Ci brakująca biblitekę :D A jak będziesz chciał zassysać na innych kompach bez wglądu admina, a to już inna historia :wink: Ja na mojego admina nienarzekam :D
  • REKLAMA
  • #4 566312
    slaw39
    Poziom 12  
    Acha zapomniałem :oops: rada dla innych bo mało kto wie,że 98 też robi zapis rejestru automatycznie.W opcji ma 5 zapisów na miesiąc, ale można przestawić na więcej dla chcących być zapobiegliwi(ja mam na 10 i jest ok.)Z dosu (F8 przy rozruchu) wybierasz wiersz poleceń.Potem z wybierasz literę dysku na którum jest win98:windows(może byc jeszcze 000,patrz wyżej będzie widać)\command\scanreg.exe i enter.Odpala sie system kontroli rejestru potwierdzasz robisz funkje pokaż i wybierasz tą kopie rejestru która Ci biegała najlepiej. To ustalasz po datach. I po kłopocie Ja nawet jak mam wira i coś mi niedomaga robie taki findel i wszystko wraca jak wir jest troche mądrzejszy to zawsze mam jeszce czas na porobienie kopii.i wtedy dopiero robie reinstalke.
  • #5 566600
    GD
    Poziom 22  
    znam ten błąd - aby go zlikwidować należy skopiować tę bibliotekę z płytki od windy (pliku CAB w katalogu win98 - tam jej szukaj, jeżeli dobrze pamiętam - powinna być w plikach CAB zaczynających się"net")
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #6 566760
    akmes
    Poziom 15  
    Pousuwaj wszystkie składniki sieciowe czyli klienta, protokoły i kartę zrób res kompa i zainstaluj te składniki od nowa. Powinno pomóc.
  • #7 568865
    zbych48
    Poziom 12  
    :arrow: akmes
    Dziękuję najprostsze porady są najskuteczniejsze. Dostęp przez telewizję już działa.
REKLAMA