Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative T6100 nie działa pokrętło głośności...

Hoopek 22 Gru 2008 18:42 1563 5
  • #1 22 Gru 2008 18:42
    Hoopek
    Poziom 15  

Witam. kupiłem dziś takie właśnie głośniki...ale nie działa regulacja głośności...włączam zapala sie dioda, i ciągle grają na full... może da sie coś zrobić bez noszenia ich na gwarancje...

0 5
  • #2 22 Gru 2008 19:08
    Grzegorz Markowski
    VIP Zasłużony dla elektroda

Skoro masz gwarancję to należy towar zareklamować. Po co tracić gwarancję przez samodzielną naprawę.

GM

0
  • #3 22 Gru 2008 20:16
    Hoopek
    Poziom 15  

Dobra to jeszcze jedno pytanie : sprzęt był bardzo mocno zapakowany w folie itp - czy muszę go tak samo zapakować czy to juz nie ma większe różnicy

0
  • #4 25 Gru 2008 17:21
    brian930
    Poziom 9  

Jeżeli chcesz podjąć się samodzielnej naprawy tego urządzenia. moim zdaniem jest poprostu uszkodzenie potencjometru musisz go wylutować i sprawdzić jego właściwości i następnie wlutować nowy:D...... Ale jak jest sprzęt na gwarancji lepiej go zreklamować... Pozdrawiam

0
  • #5 27 Gru 2008 17:23
    usztak
    Poziom 1  

Najlepiej oddać na gwarancji i dostaniesz nowe głośniki bo ja miałem taki sam problem a jak nie to wystarczy poszukać nowego pilota

0
  • #6 28 Gru 2008 13:01
    Hoopek
    Poziom 15  

Dzień przed świętami byłem zareklamować sprzęt, chcieli je wysłać na serwis ale wiadomo 2 tyg. Więc powiedziałęm ze głośniki niby mają być na prezent i wymienili mi satelitę od zestawu z wystawy;] pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo