Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Norton Ghost

22 Gru 2008 18:54 2316 4
  • Poziom 9  
    Mam problem z norton ghost(w każdej wersji jest tak samo).. uruchamiam norton ghost z płyty bootowalnej Norton Ghost zaczyna uruchamiać się jak należy ale zawiesza sie w pewnym momencie. dokładnie gdy pojawia się niebieskie tło i klepsydra (kursor) po kilkakrotnym nacisnięciu "spacji" wyskakuje komunikat:"Internal stack overflow. System halted" miał ktoś może taki przypadek?? na innym komputerze wszystko działa ok a na moim nie.. :/ dysk jest dość stary.. miałem go już w starym komputerze ale wtedy ghost działał.. po zmianie płyty głównej procesora itp przestał działać.. proszę o pomoc.
  • Poziom 22  
    Opis problemu znajduje się w helpie do programu.
  • Poziom 9  
    Nie udało mi się znaleźć tego opisu..
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Jeśli masz na płytce startowej plik config.sys, to otwórz go w notatniku i zobacz, czy jest tam wpis STACKS=0,0. Jak jest, to zmień go na
    STACKS=9,256, a jak nie ma, to dopisz. Aby zmienić plik, trzeba najpierw zrobić obraz płyty (.iso), otworzyć go programem np. UltraISO czy WinISO, wyekstrahować plik config.sys, zmienić go i z powrotem wsadzić do obrazu, a potem wypalić płytę na nowo. Jak nie pomoże, to podaj maila, wyślę Ci mój obraz płyty z ghostem.
  • Poziom 9  
    kw48 pomógł i wszystko gra.. temat do zamknmięcia.