Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda felicja 1,3MPI+GAZ nie chce chodzić na benzynie

22 Gru 2008 19:14 3424 6
  • Poziom 9  
    Rzadko jeżdżę na benzynie ale około 2 miesięcy temu brakło mi gazu po przełączeniu na paliwo zaczął przerywać i zaczęło się nasilać przerywanie i kopcenie przy odpalaniu postanowiłem wypalić resztę paliwa ale po kilku kilometrach gaśnie i muszę jeździć na gazie co to może być proszę pomóżcie
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 11  
    moze boy zlej jakosci paliwo ktorej silni nie przepala jesli paliwo nie dochodzi do przepustnicy/gaznika to moze to byc przyczyna zapowietrzonego ukladu paliwowego, zabrudzonego filtra paliwa,
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 10  
    wymienić paliwo, filtr paliwa ,wyczyścić wtrysk/i i więcej jeżdzić na bęzynie.
  • Poziom 9  
    Zmieniłem paliwo dzisiaj na 98 jest delikatna poprawa jak zmienić filtr paliwa i wyczyścić wtryski?
  • Poziom 10  
    może na początek kup środek do czyszczenia układów paliwowych,wlewa się go do paliwa w stosunku jaki jest podany na opakowaniu i jeżdzi. jeśli to nie pomoże to wtedy wyczyść wtryski.
  • Poziom 9  
    Właśnie dolałem dodatek do czyszczenia STP do silników benzynowych do tego 20 litrów 98 i będę czekał na rezultaty
  • Poziom 9  
    Po przejechaniu 30 km totalnie nie chciał chodzić (palił na dwa gary)ale parę kilometrów przejechałem na wysokich obrotach i małym biegu, teraz mam przejechane ok 200 km i wszystko wróciło do normy, dzięki za pomoc