Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

GG i pobieranie z sieci. Czy takie zachowanie jest normalne?

Areek2 22 Dec 2008 19:57 1680 8
    Areek2
    Level 21  
    Witam!!
    Czy to normalne, że gdy połączę się z siecią gg cały czas pobiera mi się coś z neta. Wydaje mi się że nie....... Dlaczego tak się dzieje??
    piterus99
    Level 43  
    Apdejty reklam, opisy, "przytrzymywanie" przy życiu połączenia z serwerem. To kosztuje troszke bajtów. Zależy o jakim ruchu mówisz, bo jak mignięcie diody to to normalne, jeśli non-toper 5kB/s czy więcej to to nie jest normalne.
    Areek2
    Level 21  
    No właśnie pobiera coś bez przerwy:/ Mam blueconecta z limitem 0,5 Gb a więc zależy mi na tym, aby rozwiązać ten problem. Pomocy!! <prosi>
    piterus99
    Level 43  
    wytłumacz co to znaczy "coś tam pobiera bez przerwy". Jak to obserwujesz/widzisz. I skad wiesz, ze to gadu akurat.

BTW to polecam konnekta. www.konnekt.info
    Areek2
    Level 21  
    W blueconect mam taki wykres z szybkością pobierania. Właśnie gdy się połączę z gg ten wykres pokazuje że coś pobiera, a gdy się rozłączę wszystko wraca do normy.
    piterus99
    Level 43  
    A pokazuje jakie ilości? Bo jakieś bajty/s to można sobie na serio podarować i na to ma wpływ protokół...
    Areek2
    Level 21  
    Gdyby chodziło o bajty, to na pewno bym sobie głowy nie zawracał, ale tu chodzi o jakieś 6KB/s, a raz miałem nawet 11 KB/s. Mam tak od tygodnia. Przez to dużo wolniej otwierają się strony internetowe.
    Nie ma różnicy przez jaki komunikator łączę się z siecią gg.
    Miał ktoś podobny problem??'

Ps. Ostatnio zauważyłem, że przy włączonym gg włącza mi się instalator dodatków internet explorer. Ma to coś ze sobą wspólnego??
    diler22
    Level 10  
    Witam!!
    Chciałbym odświeżyć temat. Mam identyczną sytuację, dlaczego nie odpowiada??
    knivre
    Level 13  
    odpal sobie jakis sniffer... wireshack albo cos takiego i zobacz co Ci po laczu lata...