logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Renault Megane II samoczynnie włącza się nadmuch.

arturo13 22 Gru 2008 21:19 2111 3
REKLAMA
  • #1 5891817
    arturo13
    Poziom 15  
    Witam

    Jeśli wyłącze silnik wszystko jest OK. Natomiast jeśli po wyłączeniu silnika włącze zapłon i wyłącze to wyświetlacz od klimatronika nadal się będzie świecił i wentylator dalej będzie pracował. Jeśli nawiew pozostawiony będzie na wysokich obrotach to nawiew zaczyna wariować - włączać się i wyłączać, tak jakby przerywało na stykach. Czy ktoś może mnie nakierunkować co może być tego powodem, co należy sprawdzić ?
  • REKLAMA
  • #2 5892421
    elepstryczek
    Poziom 11  
    w tych samochodach bardzo często się siadały opornice wentylatora(jak zdemontujesz schowek to go zobaczysz),ale takich objawów jeszcze nie widziałem.
  • REKLAMA
  • #3 5893312
    arturo13
    Poziom 15  
    Gdyby to były oporniki to wentylator nie pracowałby na określonych obrotach lub przerywał, ale wyświetlacz by świecił a tu wyświetlacz przygasa, tak jakby brakowało zasilania.
  • #4 5897942
    arturo13
    Poziom 15  
    przy uszkodzonych rezystorach w zasadzie powinno brakować tylko pewnych obrotów wentylatora, z innymi objawami się nie spodkałem.
REKLAMA