Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zrywane połączenie

26 Mar 2004 23:49 2090 12
  • Level 11  
    Mam problem jak w temacie. Mam łącze isdn przez netmod w dialogu. I wszystko "prawie wszystko" jest ok. gdyby nie fakt, że sesja jest zbyt często zrywana :cry: i to w nieregularnych odstępch czasu. Czasem jest to kilka minut, czasem kilka godzin. Działam na 98, a wcześniej próbowałem na ME, ale efekt ten sam? Za wszystkie pomysły z góry serdecznie dziękuje.
  • Level 22  
    kabel; operator; może i modem....
    Pozdrawiam
  • Level 19  
    Witam

loguj połącznie modemowe , może z logów uda ci się coś wywnioskować

pozdrawiam
  • Level 11  
    Nie napisałem jeszcze o jednej ważnej rzeczy"może ważnej". Przed zerwaniem połączenia transfer powoli spada, aż do 0 i wtedy następuje zerwanie. I żeby było śmieszniej to żaden programik typu FlashGet np. nie połączy sie ponownie :?:
  • Level 14  
    Witam, jeśli to modem ISDN-TA 128 internal ASMAX, to jest wina modemu. Bardzo niestabilnie pracuje ale zależy od egzemplarza jaki się "udał".
    Pozdrawiam
  • Level 11  
    Nie. Jest to netMod-USB firmy intracom. Właśnie zinstalowałem XP i jest to samo :cry:
  • Level 22  
    spróbuj porzyczyć inny modem - tak jak radzi kolega malon, widać miał podobny problem
    Pozdrawiam
  • Level 18  
    Miałem ten sam problem ze zrywaniem połączenie w Dialogu, najpierw na Aerthra potem na Intracom. A wszystko się działo gdy chodziła Kaaza lub Emule. Teraz po instalacji świerzego systemu i nowych sterowników jest OK. Sterowników z oryginalnego dysku Windows mi nie chciały wykryć pod USB, ściągnąłem najnowsze i poszło bez problemu.
  • Level 11  
    Postawiłem sobie na nowo XP prof. Jest lepiej bo sam sie łączy po zerwaniu połączenia, czego nie robił wcześniej, ale i tak po jakimś czasie zrywa połączenie i to najczęściej przy zapiętym emulu :(
  • Level 11  
    Ja mam tosamo tylko przy neostradzie i to chyba przez emula.
    Zobaczymy jutro maja domnie telekomunikacji przyjechać
  • User removed account  
  • Level 11  
    Dzwoniłem do operatora oczywiście. Miła pani przyjeła mój problem i stwierdziła, że najlepiej będzie gdybym porozmawiał z którymś z panów obsługujących sieć. Lecz oni pracują od 8 do 16!! :lol: Pora troche nie realna jak dla mnie. No może w przyszłym tygodniu sie wyrwe i zobacze co mi powiedzą:)
  • Level 11  
    Witam!! Nareszcie ktoś łaskawie sie pojawił. W między czasie modem sie rozłorzył tzn. nie zwalniał portu i blokował sie dwa razy dziennie :lol: .Ale niestety przy emulu dalej szaleje.