Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Mozilla Firefox, 3.0.5 Wyłączenie reklam

Paweł007 23 Gru 2008 13:35 25393 4
  • Mozilla Firefox, 3.0.5 Wyłączenie reklam

Poziom 22  

Witam.

Mam Mozille Foerfox 3.0.5. Denerwują mnie uciążliwe wyskakujące reklamy. Szukałem w sieci jakiegoś faq jak je wyłączyć, bezskutecznie.
    Znalazłem taki oto poradnik:
    http://piekoszow.eu/jak-wylaczyc-reklamy-w-mozilli-firefox.html
    Lecz z moich oględzin był pisany do wcześniejszych wersji i nie znajduję w nim pomocy do mojej przeglądarki.

Tak więc poszukuję rad dla laika w tym temacie, mianowicie na temat wyłączenia reklam.

Pozdrawiam, Paweł.

0 4
    Poziom 22  

Dzięki za ten link.

Co prawda uciążliwe wyłączanie indywidualnie każdej reklamy jest denerwujące ale lepsze to niż nic.

Jeszcze jedno pytanko co do reklam flash, takich co wyskakuje jakiś syf na cały ekran z jakąś durną melodyjką. Da się takie wyłączać również, bo tą wtyczką nie widzę takiej opcji.

Pozdrawiam, Paweł.

0
    Poziom 36  

Paweł007 napisał:
    Dzięki za ten link.

Co prawda uciążliwe wyłączanie indywidualnie każdej reklamy jest denerwujące ale lepsze to niż nic.

Jeszcze jedno pytanko co do reklam flash, takich co wyskakuje jakiś syf na cały ekran z jakąś durną melodyjką. Da się takie wyłączać również, bo tą wtyczką nie widzę takiej opcji.

Pozdrawiam, Paweł.

Nie musisz ręcznie wybierać reklam, które ma blokować. Adblock Plus sam jest na tyle inteligentny, że się ich pozbywa ;] Zresztą poużywaj, a się przekonasz :] Jeżeli chodzi o reklamy Flashowe, to też chyba blokuje, aczkolwiek głowy nie dam, bo mam jeszcze kilka innych dodatków. Ale jak mówię, dopiero za tydzień, dwa, będziesz mógł ocenić naprawdę jego skuteczność. Zapewniam, że się nie zawiedziesz :)

0
    Moderator na urlopie...

Poszukaj listy gotowych filtrów polskich reklamodawców do Adblock.

0