Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd z klawiaturą nie pisze literek.

23 Gru 2008 15:57 56726 10
  • Poziom 18  
    Witam
    Mam problem z laptop acer extensa 5220 coś dziwnego dzieje się z klawaturą. Wógle nie chce pisać mi literki ,,I" klawiatury numerycznej od 2 do 9 tylko piszę 3 i 1 a także literki ,,O" nie pisze a także z F1 itd.
    Proszę o szybką pomoc.
  • Poziom 18  
    Nie był zalany, nagle przestał działać
  • Poziom 19  
    nie masz może włączonego klawisza funkcji? Chyba jest na nim napisane fn wcisnij go i sprawdź czy klawisze zadziałają
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    technohunter napisał:
    Witam
    Mam problem z laptop acer extensa 5220 coś dziwnego dzieje się z klawaturą. Wógle nie chce pisać mi literki ,,I" klawiatury numerycznej od 2 do 9 tylko piszę 3 i 1 a także literki ,,O" nie pisze a także z F1 itd.
    Proszę o szybką pomoc.

Kliknięcie kombinacji klawiszy Fn+F11, lub LewyCtrl+F11 nie pomogło?
  • Poziom 18  
    Żadna z tych kombinacji nic nie dała mi klawisze nie działają 2,4,5,6,7,8,9,0 i O i I
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    technohunter napisał:
    Żadna z tych kombinacji nic nie dała mi klawisze nie działają 2,4,5,6,7,8,9,0 i O i I

Mam więc rozumieć że nie działają klawisze ze zwykłej klawiatury - a nie numerycznej? Czyli "UP[] JKL:" M<>?" Działają?

Potrzebujemy ciut więcej informacji, żeby forumowicze mogli Ci pomóc. Możliwe że to wina tylko programowa, choć obawiam się że może być to wada taniej klawiatury, którą będzie trzeba wymienić.

Jaką klawiaturę masz ustawioną w systemie? Nie instalowałeś ostatnio nowych programów i czy klawisze działały wcześniej (czy tak od czasu zakupu?).

W Wordpadzie nie wyświetlają się te znaki, czy może jakieś inne się pojawiają? Co dzieje się kiedy użyjesz tych znaków w konsoli - pojawiają się jakieś krzaczki?
  • Poziom 18  
    Witam
    klawiatura od w laptopie nie działa przestawiałem nawet w windows
    języki wogle nie odpowiadają klawiatura pod usb działa.
    Nawet biosa wgrałem i nic nie pomogło 2 dni temu stało się mi to.
  • Poziom 12  
    podaj jakiś numer gg to ci wytłumacze co masz zrobić i bedzie działać
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 18  
    Dzięki wszystkim za pomoc.
    Wesołych świąt