Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Indesit Wite 127 - migają wszystkie elementy wyświelacza

24 Gru 2008 10:20 4658 5
  • Poziom 10  
    Witam
    Po półrocznym postoju i przeprowadzce Indesit wite 127 odmówił współpracy.
    Po włączeniu zaczynają migać wszystkie elementy na displey-u.
    Czasami gmerając przypadkowo po przyciskach można uzyskać efekt gdy przestaje migać i pokazuje czas prania dla ustawionego programu.
    Jednak gdy się go uruchomi zjawisko migania wraca, pralka jednak jakby podejmuje jakieś czynności (wciąga wodę).
    Wezwany "spec" stwierdził że programator jest do wymiany i wycenił operację na 600 PLN.
    Jakieś wskazówki?
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Moze poprostu eeprom siadl, ale bez serwisu sie nie obedzie
  • Poziom 21  
    Witam dziś. Mam dokładnie ten sam problem, lecz dodam tylko że od czasu do czasu jak jej się zachce to zachowuje się "normalnie".. Pan stwierdził że, z każdym dniem jest coraz gorzej. Płytę programatora wyjąłem i oglądałem skrupulatnie. Nic podejrzanego nie wypatrzyłem, jest tu jeszcze druga płyta.. ale do niej się jeszcze nie dostałem i teraz pytanie czy jako elektronik (nie serwisant agd) brać się za to czy ... Wydaje mi się że w dzisiejszych czasach trzeba brać wszystko co może przynieść zysk i satysfakcję ;).
    Pozdrawiam Piko.

P.S. A co do migania? Wygląda to tak jak w zwolnionym tempie sekwencyjne wyświetlanie.. takie "przechodzące fale" przez wyświetlacz. A z klawiatury lokalnej na 100% działa tylko zał/wył.. a pozostałe wtedy kiedy "za trybi"..
  • Poziom 11  
    Witam. Robiłem już parę razy moduły indesita z tym objawem i mogę poradzić to że do wymiany kondensatory elektrolityczne ( koszt wszystkich około 5zł ) a nie żaden eeprom kolego kafilomza.Pozdrawiam

Dodano po 3 [minuty]:

Do wymiany kondensatory elektrolityczne ( koszt około 5zł) .Pozdro

Dodano po 4 [minuty]:

Witam . Do wymiany kondensatory elektrolityczne ( koszt około 5zł)i masz po problemie.Pozdrawiam

Dodano po 7 [minuty]:

Witam kolegę Tomaszna, wymień kondensatory elektrolityczne na module (koszt około 5zł) i pozbędziesz się problemu. Naprawiałem już kilka razy.Pozdrawiam

Dodano po 7 [minuty]:

sory że tyle razy napisałem tego posta ale kilka razy otrzymałem wiadomość że wybrany post nie istnieje a potem wszystko się zsumowało
  • Poziom 10  
    Dzięki
    Co prawda to było 4 lata temu ale rzeczywiście o ile pamiętam problemem był któryś z kondensatorów. Pralka już dziś nie mam a w łazience zamiast Indesita pracuje Bosh :)
    Dzięki za podpowiedzi.
    Tomek
  • Poziom 21  
    Za to ja i może inni skorzystają. Tak tez myślałem, że może to od zasilacza? Wyjąłem programator u pana w domu i zobaczyłem że, tam nie ma żadnego trafa ani przetwornicy. I z tąd moje pytanie. A teraz "... POLAM i wszystko jasne!.."
    Dzięki i pozdrawiam Piko.