Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem cardsplitter small II +philips dsr 7201 C+

24 Gru 2008 11:14 2783 4
  • Poziom 12  
    Mam cardsplitter'a small II i nowy dekoder C+ dodatkowo mam dwa fergusony Fk-6900 i na fergusonach wszystko działa a na nowym dekoderze cyfry pojawia się komunikad ze jest uszkodzona karta abonencka czy cos takiego, ale jak wsadze oryginalna to działa. Miał ktoś podobny problem?Co zrobić?Może zaktualizować softa spliterowi i kartom klienckim?POMOCY!
  • Poziom 12  
    No ja już widziałem ta stronkę, tylko że tam są same poprawki do tunerow Fergusona i do nowych kart a to jest chyba problem z nowym dekoderem cyfry..ale dzięki mimo to..czy miał ktoś podobny problem?
  • Poziom 12  
    sprawdz sobie czy karta z philipsa HD dziala w innych dekoderach , pozniej sprawdz czy kabel masz 1:1, pozniej sprawdz jeszcze czy karta dochodzi do konca w czytniku dekodera , jak nic nie pomoze to wymien dekoder na nowy w cyfrze (pvr czesto maja wadliwe czytniki , w koncu to najtanszy chinczyk hehe)
  • Poziom 12  
    Co to znaczy
    Cytat:
    pozniej sprawdz czy kabel masz 1:1
    ?? Bo nie rozumiem. Ogólnie to na innych dekoderach wszystko jest ok ale w tym nowym dekoderze cyfry nie działa po prostu a przez jakiś czas działało.