Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

połączenie bluetooth radia Wharfedale WH180 z telefonem

dzafal00 25 Gru 2008 12:48 6355 8
  • #1 25 Gru 2008 12:48
    dzafal00
    Poziom 9  

witam!

przy kupnie auta otrzymałem radyjko Wharfedale WH180, jest tam opcja połączenia telefonu za pomoca bluetootha z radiem, daje w radiu aby radio połączyło sie z urządzeniem i szuka i nic wiecej... Jeśli ktoś wie co z tym zrobić to bardzo proszę o pomoc

pozdrawiam

0 8
  • #2 25 Gru 2008 12:50
    jayu0
    Poziom 37  

Może to banalne ale w telefonie bluetooth jest włączony ?

1
  • #3 25 Gru 2008 13:11
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 12 Sty 2009 20:15
    wroobelek
    Poziom 11  

Witajcie.
    Mam takie samo radio. Jest SUPER.
    Więc z podłączeniem jest tak:
    Wciskasz przycisk w radiu PAIR i w tym czasie w telefonie włączasz szukanie urządzeń BLUETOOTH
    Znajdzie urządzenie. Zapyta o kod otwarcia. Wpiszesz 1 2 3 4. Jak zapyta czy powiązać dasz, że tak. I odtąd jak wsiądziesz do auta i masz właczony bluetooth w telefonie od razu się będzie uaktywniał głośnomówiący w radiu. Fajna sprawa.

1
  • #5 28 Wrz 2009 13:41
    arti822
    Poziom 2  

witam, robie tak jak napisales i nic sie nie dzieje, bluetooth w tel. mam wlaczony, jest widoczny, naciskam PAIR raz to mam komunikat ''not connected'' , jesli trzymam przez ok 2 sekundy i pisze ''pairing'' i tez nic. Wsickalem tez klawisz ''0'' chyba ( nie jestem pewien) i bylo napisale ''connecting'' i tak chyba przez 5 minut totalnie nic sie nie dzialo, wlaczalem w tel wyszukiwanie nowych urzadzen ale nic nie znajduje.

Wie ktos w czym moze byc problem? Nie mam juz pomysłow co dalej robic...pomozcie ;/

0
  • #6 07 Gru 2009 14:17
    damian7402
    Poziom 9  

Koledzy a ma ktoś może instrukcję obsługi do tego radyjka?Kupiłem sobie takie ale niestety bez papierów, a strona producenta chyba zapomniała że coś takiego wypuściła.Jeśli mozna to linka lub na skrzynke damian7402(malpa)gmail.com z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc

0
  • #7 18 Gru 2009 12:48
    damian7402
    Poziom 9  

Kolega co do parowania nie dodal jednej ważne sprawy.Włączasz parowanie w radyjku bluta w telefonie i szukasz nowych urządzeń w telefonie.To taki mały szczegół ale ważny.Zostaniesz zapytany o akceptację i podanie nr do parowania domyślnie 1234.W telefonie widnieje jako NGA-P20.Dodam tylko ze ten typ połączenia to nie tylko rozmowy przez bluetooth ale jeśli zechcesz posłuchać muzyki w telefonie to automatycznie nastąpi transmisja do radyjka i na głośniki.Super sam to wczoraj testowalem.Dodam tylko że nie posiadam inst. obsługi i mam pęknięty i rozlany wyświetlacz także nie może to być trudne.

0
  • #9 25 Kwi 2010 13:51
    arti822
    Poziom 2  

Damian7202 robie tak jak napisalem i dalej nic, mam SE w910i. Gdzie czytalem ze rodzaj tel ma znaczenie, jakiego fona ty masz?

0