Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wzmak do PB L60c? Jak zagra ten Xtek?

25 Gru 2008 16:14 1410 8
  • Poziom 11  
    Chodzi o obsluge przedniego zestawu. Muza to glownie techno i trance, ale czasem i radyjko. Kwota do wydania to 500zl i chodzi o nowe urzadzenie. Mam dwa typy:
    - uDimension Glow 2075
    - U.S. Amps Xt 800.2

Glow bylby w stanie napedzic tylko przod (i bylby to wzmak na zawsze na przod), ale korci mnie ten Xt'ek, bo w mostku ma 400W. Moglbym go uzyc do sterowania malym subem w nastepnym aucie... ale musialbym z nim wytrzymac z rok, albo dwa latka (na 100% w tym aucie suba nie wsadze)... a i tak nie moge tego powiedziec na pewno;)

Tutaj pytanie do Was: jak zagra ten Xt'ek? Nada sie do pedzenia przedniego zestawu czy lepiej brac glow'a?

Propozycje innych wzmakow tez mile widzane, ale kwota 500zl jest nieprzekraczalna - to gorny limit. Minimum to 70W na kanal i plynnie regulowany HPF.

Dzieki i Wesolych Swiat!!!
    --
    pzdr:
    Mavi (Maverick No1)
  • Poziom 24  
    ja bym proponował jednak tego uDimension Glow 2075 dobry i sprawdzony.
  • Poziom 15  
    Nie wiem co potrafi ten U.S Amps ale jak dla mnie ten Glow jest przereklamowany i trochę przechwalony aczkolwiek nie znaczy to, że jest zły. Za te pieniądze wolałbym jednak coś używanego z wyższej półki.
  • Poziom 24  
    Maverick_No1 napisał, że chce nowe urządzenie, wiec Glow wydaje się rozsądnym wyjściem. Ja osobiście także wolałbym używkę wyższej klasy.
  • Poziom 11  
    siwekj napisał:
    Nie wiem co potrafi ten U.S Amps ale jak dla mnie ten Glow jest przereklamowany i trochę przechwalony aczkolwiek nie znaczy to, że jest zły.

Czyli lepiej wydac pieniadze na magnaty/carpowery/mac audio/pioneery/alpiny/blaupunkty o sony nie wspominajac, itp. a reszte wydac na bardziej "pozyteczne" rzeczy? ;)

siwekj napisał:
    Za te pieniądze wolałbym jednak coś używanego z wyższej półki.

Hmmm... z jednej strony moze masz racje, ale tutaj problem z gwarancjami i dostepnoscia konkretnych urzadzen (czyli jak cos sie trafi to jest). Fajnie by bylo jakbys podal jakies propozycje - jak sie trafi to tez rozwaze.

--
    pzdr:
    Mavi (Maverick No1)
  • Poziom 19  
    Helix DB 2.
    Pozdrawiam
  • Poziom 30  
    U mnie XT pędził krótko DEGO PO 650, grało przyzwoicie, ale ostro- z amerykańską "arogancją" co nie znaczy że źle.
    Póżniej poszedł do kumpla do Accorda sedana i tam obsługiwał PB M12 (300rms)- grało mocno.
    I tu i tu się sprawdził.
    Więc mogę polecić z czystym sumieniem.
  • Poziom 12  
    Ja polecam audisona srx2, Gra rewelacyjnie!
  • Poziom 12  
    a może coś o klasę wyżej PrecisionPower DCX 300.2