Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner YAMAHA HTR 6030?

25 Gru 2008 20:31 3117 3
  • Poziom 16  
    Witam,pytanie dotyczy wyswietlacza na ktorym wyswietla sie rozmieszczenie kolumn,na wyswietlaczu znajduje sie to po prawej stronie,L,C,R,SL,SR.Kiedy zaczolem ustawianie amplitunera wydawalo mi sie ze przy kazdej funkcjii ustawiania caly czas swieca sie L,C,R,SL,SR.JEDNAK w tej chwili swieci sie tylko L,R.W OPCJACH sweca sie wszystkie ale kiedy wychodze z opcjii i jest np.na MUSIC ENH.5CH to swieci L I R,czy ma tak byc??
  • Poziom 17  
    Witam nie wiem czy temat jest Aktualny ale posiadam własnie ten Amplituner i powiem tak... Jezeli słuchasz muzyki to nie ustawisz na wyswietlaczu tych funkcji, ale jezeli ogfladassz film to co innego poprostu dajesz tylko jeden kabel Coaxil z DVD do Amplitunera i masz system 5.1 i wtedy automatycznie Ci sie zapalaja i ustawiaja. Pozdro;)
  • Poziom 15  
    Jeśli masz podłączone np. 5 kolumn i słyszysz, że wszystkie grają, to znaczy że wyświetlacz pokazuje jakie masz źródło dźwięku (tak mi się wydaje). Jeśli pokazuje L i R to źródło jest stereo. Chociaż ja do tej pory tylko spotkałem się z sytuacją, że na wyświetlaczu były pokazane symbole głośników które są aktywne. Jeśli u siebie przełączę na stereo to tylko mam symbol L i R, przy 5CH stereo pokazuje mi wszystkie 5 głośników.
  • Poziom 8  
    Witam. Mam ten sam problem. Posiadam amplituner Yamaha HTR 6030. Moje pytanie jest następujące. Wszystko działa normalnie tylko jedna rzecz mnie ciekawi a nawet boli. Na wyświetlaczu po prawej stronie umieszczone są ikony od poszczególnych głośników. W momencie testu zapalają się po kolei i w głośnikach słychać tzw "szum", czyli wszystko działa. Natomiast w momencie odtwarzania dźwięku palą się tylko dwie"stereo" ale dźwięk jest emitowany z każdego głośnika. Moje pytanie jest następujące. Czy to jest normalne że jest jak jest, czy może istnieje sposób by te ikony świeciły wszystkie?