Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

telewizja na karte

25 Gru 2008 20:46 3652 18
  • Poziom 1  
    mam pytanko posiadam telewizję n i czy mogędołożyć do tależa konwektor do telewizji na karte czy musze kupićrugi tależ
  • Poziom 35  
    Witam
    Wystarczy zmiana konwertera, jego dobór zależy od posiadanego n-boxa.
  • Poziom 22  
    Weź napisz jeszcze raz o co ci chodzi, bo jakoś nie mogę zrozumieć. Aha i jeszcze jedno, po pracuj trochę nad ortografią...
  • Poziom 26  
    Wymień singla na TWINA lub jak ma któryś z tunków przelotkę to połącz oba ze sobą.Za mało danych czego oczekujesz.Pozdro
  • Poziom 17  
    nki przez przelotke lepiej nie laczyc
  • Poziom 26  
    Ale przez przelotkę można podłączyć NKĘ , tylko nie będzie niezależności odbioru.Pozdro
  • Poziom 11  
    Przez przelotkę nie polecam można łatwo uwalić tuner lub konwerter.Zakup sobie konwerter typu TWIN ja używam Goldena i nie narzekam.
  • Poziom 26  
    Możesz bliżej, jak się go uwali. Po to są przelotki aby łączyć tenki przez nich.Pozdro
  • Poziom 11  
    Tak są ale nie będziesz mógł oglądać jednocześnie kiedyś dla testu połączyłem dwa tunery i po kilku minutach w jednym siadła głowica.Co było przyczyną nigdy sie nie zagłębiałem w to bo nie siedzę w elektronice :)
  • Poziom 26  
    A kto powiedział że ogląda się 2 na raz.To tak jak byś miał 2 klientów a swoim aucie i jeden chciałby na wsch a drugi na zach jechać.NIE da się.Jak oglądasz z 1 to 2 wyłączony. Pozdro
  • Poziom 11  
    Kolego ale co po takim oglądaniu.To tak samo jak byś miał jeden tuner...Lepiej zainwestować w TWIN i mieć spokój.Bo rozwiązanie z przelotką to bezsensu jest.
  • Poziom 26  
    Kol.pluto19 nie bardzo rozumie tego bez sensu może coś bliżej. To ty masz taką jaźń , że przed sobą masz 2 tunki i 2 TV i jeszcze mi powiesz że jednocześnie je oglądasz instalując TWINA??????? Ot ciekawe jak ty to robisz???Pozdro
  • Poziom 11  
    Tak dla ścisłości mam 4 tunery wszystkie działają jak należy.Jeżeli chodzi ci o tego TWIN to jak byś chciał wiedzieć to inni w moim domu też chcą oglądać tv nie tylko ja.A pozostałe dwa tunery działają w ten sam sposób tylko że na drugiej antenie.I przy instalacji na TWIN dwa tunery mogą działać nie zależnie od siebie.Jeżeli chodzi o ten bezsens to już ci wyjaśniam jeżeli ktoś chce oglądać dwa tunery na raz np tak jak u mnie ze ja oglądam u siebie i chcą rodzice obok w pokoju oglądać to przez przelotkę już by się tak nie dało bo ja już nie mógłbym oglądać
  • Poziom 15  
    Kolega pluto19 ma rację, jak korzystasz z przelotki to jak na jednym oglądasz z polaryzacji H to na drugim tez tylko z H jak z V to na drugim tez V rozwiązanie bezsensowne, w takim razie po co ci dwa tunery skoro ogladasz tylko z jednego, konwenter twin na Allegro to parę groszy a i luksusik w ogladaniu, kto chce i co chce.Pozatym kolega @fazi1287 pytał o co innego, więc odpowiedź prosta, talerz ten co masz ci starczy, kup konwenter twin i po sprawie, normalne profesjonalne rozwiązanie a nie kombinacje w przelotki.
  • Poziom 26  
    Koledzy przecież nie odkryliście Ameryki, tylko uważnie czytajcie o co chodziło kol.fazi1287. Żaden z was nie mówił i pisał że ma x TV i Y tunków. A skora macie ich w domku po XXXX to do takich ilości tunków nie używa się TWINA tylko QUATRO i rozbudowanej instalacji i jednej czaszy. Kto dziś montuje tyle czasz jak wy. Kol. fazi1287 nic nie mówił o niezależności oglądania na 2 TV więc po co ma wydawać na TWINA, kiedy może przez przelotkę i bez inwestycji.Pozdro
  • Poziom 15  
    Jeżeli koledze @fazi1287 chodzi o to że tunery ma obok siebie na jednym TV tylko z innych platform, a oglądać będzie tylko z jednego a nie dwóch jednocześnie to się zgadzam z tobą kolego @zbyszek_ przelotka starcza.Inaczej wygląda sprawa gdyby miał 2 Tv z dekoderami w innch pokojach to wtedy przelotka odpada tylko konwenter twin.
  • Poziom 35  
    Witam
    Wszyscy piszą, każdy zachwala swoje racje.
    A czy ktoś czytał dokładnie post zakładającego temat?

Kolega ma n-kę i pyta o telewizję na kartę.
    Logicznym (dla mnie, nie wiem jak dla innych) jest, że nie będzie tego oglądał na JEDNYM TV, tylko na DWU TV.
    Czemu?
    Bo oferta TNK jakby zawiera się już w tym co oferuje "n".
    Więc jaki sens inwestować w coś co nic nie wnosi (na jednym TV oczywiście).

Koledzy uparcie sugerują konwerter TWIN.
    A jeśli ma n-box recordera i kożysta z obu wejść?
    Wtedy potrzebuje konwerter QUAD.
  • Poziom 11  
    zbyszek_ napisał:
    Koledzy przecież nie odkryliście Ameryki, tylko uważnie czytajcie o co chodziło kol.fazi1287. Żaden z was nie mówił i pisał że ma x TV i Y tunków. A skora macie ich w domku po XXXX to do takich ilości tunków nie używa się TWINA tylko QUATRO i rozbudowanej instalacji i jednej czaszy. Kto dziś montuje tyle czasz jak wy. Kol. fazi1287 nic nie mówił o niezależności oglądania na 2 TV więc po co ma wydawać na TWINA, kiedy może przez przelotkę i bez inwestycji.Pozdro

Kolego innej możliwości niż dwie czasze na moim domu nie ma.
  • Poziom 15  
    Wiecie co temat jest już śmieszny, niech kolega zakładający temat wytłumaczy co i jak ma chodzić.
    Bałagan sie robi i tyle.