Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pad C35

29 Paź 2002 11:57 2293 4
  • Poziom 26  
    Jam mam naprawić Simensa C35 s 22? Po zdjęciu sima ZeeSimensem na ekraniku pojawia się na chwile mały prostokącik i telefon się wyłącza.
    Jak to uruchomić?

Dziur odezwij się!!! Może
    mi to dokładnie wyjaśnisz?

Jaco
  • Spec od GSM
    ze strony www.gengheraenga.net sciągnij unisiemensa Max-rfona, albo flasher od PRO. Ten drugi jest że tak powiem działający bez specjalnego urządzenia wpiętego w LPT, a ten drugi też działa ale musisz mieć emulator do dongla. Jest też na stronie.
    Uruchom jeden z progsów, z drugiego telefonu zerżnij full flasha i wczytaj do swojego. Powinno sie pojawić wrongsoftware, więc przelicz mapę maperem Max-rfona. Maper i loger dostępny na www.unlockeasy.com. Najpierw zczytujesz loga, a potem loga do mapera, save map i logerem wgrywasz mape która ci maper zmajstrował. Jak byś miał problemy z mapą to wyślij mi loga a ja odeślę ci mape ( mam dongla, bo te wersje crac- moga być fake)
  • Poziom 22  
    Widzę Jaco, żeś ziomal :-))
    Napisz na mail jakbys maił problem.

Pozdrawiam.
  • Poziom 26  
    Wiem Ic że nie jestem orłem, jeżeli chodzi o simensy ;-)) To jest praktycznie mój pierwszy. Jak dotąt z powodzeniem unlockowałem nokie.

Dziur: Nie mam aktualnie dostępu do innego simensa, skąd mogę wziąść ful flash do wgrania? Czy może to być jakaś inna wersja niż oryginalny soft 22 (np 21, 20)? (tego nigdzie nie widziałem w sieci)?

Pozdrawiam
    Jaco
    oxyd(malpa)poczta.onet.pl