Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 problem z centralnym zamkiem

26 Gru 2008 19:22 1175 3
  • Poziom 10  
    Witam mój problem polega na tym że gdy akumulator jest troszke słaby to podczas rozruchu zamykaja mi sie drzwi tylne i przednie z lewej strony a z prawej jest ok. Gdy akumulator jest naładowany wszystko działa jak należy. Dodam że centralny był już oryginalnie, ja dołożyłem do niego pilota.Po tym jak sie zamkna drzwi to od wewnatrz nie moge ich otworzyc, musze otworzyć szybe i od zewnatrz szarpnac za klamkę. Proszę o pomoc.
  • Poziom 14  
    wymień akumulator - a usterka zniknie.
  • Poziom 10  
    Ale chcialbym sie dowiedziec dlaczego tak sie dzieje?? I dlaczego tylko jedna strona sie zamyka???? Przeciez w ogole nie powinno się tak dziać
  • Poziom 14  
    Akumulator jest nie tylko źródłem prądu, ale również urządzeniem zabezpieczającym wszelkie układy elektryczne przed przepięciami - m.in. dlatego nie wolno odpinać klem przy pracującym silniku. Gdy jest wyładowany jego zdolność zabezpieczająca jest znikoma. Dodatkowo uruchamiając silnik jeszcze bardziej obciążasz baterię. Dlatego właśnie może wtedy dochodzić do nienaturalnych załączeń wycieraczek (chociaż wcale ich nie włączasz, tylko kręcisz rozrusznikiem) czy właśnie dziwnie zasterowywanego centralnego zamka.