Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SAMSUNG DVD-VR350M śnieży podczas odtwarzania VHS

Wujq 27 Dec 2008 20:16 1598 3
    Wujq
    Level 10  
    Witam.
    Kupiłem niedawno używany (powystawowy) odtwarzacz i jest tam taki problem. Podczas odtwarzania kaset VHS pojawiają się ukośne paski z kropek (zdjęcie załączam). Uprzedzam, że kupiłem drugie nowe okablowanie. Wyczyściłem go kasetą czyszczącą i nic :cry: Przegoglowałem i nic nie znalazłem.

Z góry dzięki.
    SAMSUNG DVD-VR350M śnieży podczas odtwarzania VHS
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jaa2
    Level 16  
    Głowica może jest porysowana. Albo uszkodzona w inny sposób
    marioer
    Level 26  
    Objawy na zdjęciu sugerują kłopoty związane z masą a właściwie z brakiem lub niewłaściwym umasieniem mechanizmu.Sprawdź dokręcenie mechanizmu i ew. odprowadzenia kablowe do masy.
    Czasami po wcześniejszej ingerencji brakuje jakiegoś ekranu lub jest źle przymocowany.
    PS.
    Kasetą czyszczącą to możesz sobie w niedługim czasie portfel wyczyścić !
    Wujq
    Level 10  
    Nie wiem czy może to mieć jakiś związek, że jest on sprowadzony z UK. Ma angielską wtyczkę i jest założona przejściówka. Z tego co wywnioskowałem to musiałbym rozłożyć go a teoretyczne jeszcze jest na gwarancji i ma założoną plombę. Nie dałoby się jakoś naprawić tego bez jej utraty, ponieważ jest to towar z allegro i nie chcę wydawać 50 zł na przesyłki.