Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVBDream + CnxCAM - komu¶ działa ta mieszanka? Mi z TNK nie.

Neostradek 28 Dec 2008 00:18 5645 4
    Neostradek
    Level 14  
    Kanały fta zbieraj± ładnie, ale jak chcę ogl±dać kodowane, to mi się przycinaj± co ok 10sekund.
    Testowałem 3 wersje tego pluginu, z czego 0.1.0.2 oraz 0.1.0.3 chodz±. Natomiast najnowsza wersja 0.1.0.4 wcale sobie nie radzi, nic obrazu nie widać, a ustawienia chyba wszyskie przetestowałem.
    Je¶li kto¶ używa wtyczki CnxCAM 0.1.0.4 z DVBDream lub jakim¶ innym programem i mu chodzi, proszę o info.
    Poprzednie jej wersje działaj± poprawnie z alternatywnym oprogramowaniem (ProgDVB, MyTheatre, WatchTvPro), ale z tym pierwszym mam problemy, a dwa pozostałe nie s± darmowe, a mi chodzi o ustawienie tego na DVBDreamie.
    Na google znalazłem też wypowiedĽ jednego gostka że mu się także tnie ten DVBDream z wtyczk± CnxCAM, więc sam nie jestem, pytanie tylko czy komukolwiek ten DVBDream działa poprawnie z t± wtyczk±. Je¶li tak, proszę o info.

Dodam, że karta satelitarna to TwinHan 1027 (AD-SP200), do tego programator Phoenix Diablo USB 3,57/6MHz podł±czony do kompa pod USB przez przej¶ciówkę (Profilic USB-to-Serial Comm Port) (a może to ta przej¶ciówka robi problemy, na normalnym COMie by chodziło?), no i oczywi¶cie karta TNK z kanałami w systemie Conax.

P.S. A może jest inny sposób na ogl±danie TNK na pececie (nie używaj±c CnxCAM) ?
    Z góry dzięki za jak±kolwiek pomoc
    pluto19
    Level 12  
    Wersja która działa prawidłowo to wersja 0.1.0.3 z innymi s± problemy.Może kto¶ kiedy¶ ulepszy ten plugin :)

Pozdro.
    Neostradek
    Level 14  
    Wersja 0.1.0.4 powstała 28.08.2006roku więc jak przez ponad 2lata nowa nie powstała, to już pewno nie powstanie.

A chyba nie po to kto¶ napisał ten plugin żeby on nie działał, więc komu¶ musi działać, więc niech ten kto¶ się wypowie :)
    pluto19
    Level 12  
    Z tego co wiem to nie działa prawidłowo,próbowałem różnych ustawień.
    gls83
    Level 11  
    Nie chcę zaczynać nowego tematu, gdyż mój problem jest do¶ć podobny. Posiadam twinhan 1020A + Phoenix/funprog + dvbdream + cnxcam 1.0.3 + karta TNK. Niestety u mnie ta konfiguracja strasznie nawala, a mianowicie nie chce zaktywować karty. Nie mam żadnych innych wtyczek, program jest nowo postawiony. Program fioletowy pokazuje mi error ATR przy otwarciu portu COM, malinowy sczytuje ATR tylko z aktywnej kart Polsatu, TNK jakby nie widział wogóle. Dziwne jest to, że kilka dni temu na malinowym sprawdzałem kartę Polsatu jeszcze nieaktywowan± i też wcale nie działała, po aktywacji normalnie mi wszystko sczytuje. Cnxcam w dvbdreamie też działa zadziwiaj±co. Po wsadzeniu karty TNK i odpaleniu TVN w Conax, program mi mieli co¶ w tle, a potem wyrzuca bł±d z mozlwio¶ci± zapoznania się z konfiguracj± kompa. cnxcam karty TNK nie widzi wogóle. Dziwi mnie jednak fakt, że karta polsatu na TVN w takiej samej konfiguracji odczytuje się, nie dekoduje absolutnie nic ale program nie wyrzuca mi błędów i sczytuje zawarto¶ć (monitor cnxcam). Proszę pomóżcie. Nie wiem co może psuć, phoenix jest raczej ok skoro odczytuje mi aktywne karty, sygnał odbiera, zasilanie posiada na 9V (sprawdzałem też 12V), konfiguracja programu także powinna być ok, a jednak..........
    Jutro odbieram już zaktywowan± kartę TNK, może ruszy, a jak nie, to wracam do zabawy........ :cry: