Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kia clarus 1,8 z 1998r. - naprawa pilota do immobilizera

28 Dec 2008 14:31 3143 4
  • Level 11  
    Szukam fachowca porafiącego naprawić pilota do immobilizera fabrycznego do samochodu Kia Clarus.
  • Level 10  
    Witaj napisz więcej o objawach uszkodzenia
  • User removed account  
  • Level 11  
    To nie jest proste , wymaga przeprogramowania komputera , taka usługa kosztuje w serwisie 1200zł. Za ponowną aktywację immo. i pilota zaplaciłem 100zł.
  • Level 10  
    Witam wszystkich

Dolaczam sie do tego postu, bo problem pojawial sie juz na forum jednak jak do tej pory jedynym rozwiazaniem ktore sie pojawilo byla wizyta w ASO. Robilem to juz 2 krotnie i zaczynam sie silnie zastanawiac nad opcja B :) tym bardziej ze w tym modelu immo jest w pilocie.

Wiem ze w nowszych modelach KIA mozliwe jest mostkowanie pinow w zlaczu diagnostycznym co uaktywnia tryb uczenia sie pilotow w odbiorniku, niestety
    w tym modelu pin ten jest pusty I tu rodzi sie pytanie:

Moze jest mozliwosc, aby wyprowadzic z plytki przycisk odpalajacy tryb nauki pilotow?

Niestety nie udalo mi sie znalezc nigdzie na necie schematu tegoz odbiornika,
    jest to francuski TEXTON OK9AA 67 7RO, jak cos to moge wrzucic fotki plytki.

Musze jeszcze dodac ze dostalem z serwisu PIN KOD dzieki ktoremu moge odpalic kijanke wprowadzajadz kod pedalem gazu, mysle ze otwiera on tez droge do kodowania pilota.