Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 32PFL3403/12 zablokowany

maniek06 28 Gru 2008 17:51 7729 6
  • #1 28 Gru 2008 17:51
    maniek06
    Poziom 9  

Mam problem. Telewizor nie działa. Na ekranie pojawiają się litery CF. I tyle. Naciskalem wszystko. Instrukcję mam po niemiecku i nicht ferstein...

POMOCY !!!

• #2 28 Gru 2008 17:56
    mietekn
    Poziom 35  

Cytat:
    The letters CF appear in the centre top of the screen to indicate that the TV is in factory mode.

To exit the factory mode, press the ‘VOLUME -' and 'PROGRAM -' buttons on the TV at the same time for 3 seconds.
    Czyli wciśnij przycisk "Głośność -" i "Program -" (na panelu a nie na pilocie) w tym samym czasie na 3 sekundy by z tego wyjść.

• #3 28 Gru 2008 18:03
    maniek06
    Poziom 9  

Niestety nie działa. Dla scisłości pojawia się niebieski ekran i litery cF w kwadraciku u góry ekranu lekko po lewej od środka.

• #4 28 Gru 2008 18:55
    tenap
    Spec od TV

maniek06 napisał:
    Instrukcję mam po niemiecku i nicht ferstein...

Instrukcja po polsku.

• #5 28 Gru 2008 21:34
    maniek06
    Poziom 9  

Teraz dla odmiany jest obraz, ale nie można nic przełączyć ani regulować głosu. Cały czas jest cF w kwadraciku.

Dodano po 2 [godziny] 14 [minuty]:

No nic , dzięki za pomoc. Chyba jednak jutro trzeba będzie zadzwonić do jakiegoś ZURT-u. Pozdrawiam.

• #6 30 Gru 2008 01:36
    Adam4321
    Poziom 14  

Jeżeli na ekranie widnieje napis "zablokowany" to nie jesteś w stanie samemu nic zrobić. Musiała być włączona funkcja blokady własnej telewizora a co za tym idzie blokada klawiatury i dlatego nie można wyłączyć trybu fabrycznego cF naciskając Vol- i Prog-. W telewizorze trzeba wykonać aktualizacje oprogramowania. Po tej czynności problem nie powinien sie powtórzyć. No chyba że przestawisz opcje w trybie serwisowym nie wiedząc do czego one służą. Zadzwoń do serwisu.

• #7 13 Kwi 2009 14:19
    zibi73pl
    Poziom 1  

witam ja tez mialem podobny problem telewizor dzialal tylko na jednym kanale i i byly wyswietlone litery cf ,pilot wcale nie reagowal, klawisze na obudowie dzialaly menu tez ale nie dalo sie przelaczac programow i sterowac dzwiekiem ,tak jak pisales nacisnalem program - , i glosnosc - obraz zrobil sie niebieski wyskoczyl napis prosze czekac i wszystko wrucilo do normy tzn. jakby telewizor przyjechal ze sklepu musialem wszystko programowac od poczatkuale to juz pikus

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME