Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwne objawy?opel omega b 2,5td rok:1996

arczixxx 28 Gru 2008 21:36 903 0
    arczixxx
    Poziom 1  
    Witam!!!Mam pytanko, czy ktoś zwas spotkał się z takimi objawami samochodu?sprubuje to dokładnie opisać. wskazówka obrotomierza zatrzymuje się na 1300 obrotów dzieje się to gdy(samochód stoi z górki przodem do dołu odwrotnie nie,jadąc na prostej drodze też go łapie ale gdy poruszam kierownicą na zmiane w lewo i prawo pare razy to puszcza i jedzie normalnie ,gdy hamując dojeżdżam do skrzyżowania to też wskakuje na te obroty wystarczy że na moment puszcze hamulec i wraca do normy,gdy samochód chodzi na wolnych obrotach a podniesiemy mu tył robi się to samo po opuszczeniu jest ok. ) sprawdzałem wizualnie wszystkie dostępne wzrokiem wtyczki i kable niema się do czego przyczepić. podjechałem na kompa wyskoczył błąd:(przerwa na plusie lub zwarcie na plusie),gdzie szukać przyczyny?dodam że:dwa lata temu wymieniłem nastawnik na pompie i potencjometr gazu.problem trwa już około 1,5roku plusowe temperatury pojawia się sporadycznie a teraz na niskich temperaturach bardzo często.czy te samocody mają sterownik położenia pedału gazu lub jakiś czujnik położenia samochodu? proszę o pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.