Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabina z hydromasażem

28 Gru 2008 23:00 5579 6
  • Poziom 10  
    proszę o radę czy warto takie coś kupić
    Link

moja stara kabina jest juz na wykończeniu więc szukam coś nowego

Pozdrawiam PAweł
  • Poziom 11  
    Witaj, ja bym tego nie kupił. Ale jeśli Tobie się podoba to: poproś o atest bądź deklarację zgodności (chodzi mi głównie o bezpieczeństwo pod kątem prądu), dowiedz się o zasady tej 12 miesięcznej gwarancji - czy serwis dojeżdża do Klienta, czas reakcji i tp.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Witaj, ja mam taką samą kabine i powiem szczerze nie jestem z niej zadowolony bo po pewnym czasie użytkowania ta kabina robi się w środku jakby czarna i to , nie zabardzo ładnie wygląda.
  • Poziom 10  
    Ja mam coś takiego
    http://www.allegro.pl/item517231270_kabina_z_hydromasazem_i_sauna_hit_transport_0zl.html
    Tyle, że model kupiony w wakacje 2007, więc juże pewnie zniknęły.
    Firma aquasan. Ma radio na pilota, hydromasaż, saunę i jakieś inne wodotryski.
    Maseżera stóp praktycznie nigdy nie używam i zarasta toto kamieniem.

Generalnie jestem zadowolona. Za 3tys nie kupiłabym takiego "czegoś".
    Jednak:
    - mimo że udało nam się złożyć to we dwójkę (skąpcy;-) ) to mąż się troszkę podenerwował mimo spokojnej natury.
    - instrukcja mimo, że przetłumaczona na polski fatalnie napisana
    - składanie bardziej intuicyjne było
    - wkurza mnie troszkę wysoki brodzik - często się potykam wychodząc z pod prysznica, bo jakoś tak ciężko nożynę wysoko podnieść
    -bardzo cenię sobie (brzęczące) radio, dzięki czemu mogę słuchać wiadomości namydlając głowę lub używając sauny
    -trzeba było ją dodatkowo zasylikonować
    - u nas jest chyba kiepsko zrobiony odpływ - bardzo ciężko mi ją domyć bo i tak zostają farfocle, nie chce mi się czekać
    - te srebrne plastiki mam wrażenie (po roku) że się wycierają - przynajmniej są bardzo tandetnie wykonane i radziłabym ograniczyć się do minimum przy wyborze modelu.

Ja za tą cenę jestem zadowolona licząc się z wymianą za parę lat (używam co dzień).
  • Poziom 10  
    Wygląda dosyć ładnie. Jednakże czytałam, że po dłuższym użytkowaniu psuje się i bardzo niszczy.
  • Poziom 9  
    Nie kupuj z przezroczystymi sciankami tylko z matowymi. Przezroczyste wygladaja odlotowo ale widac na nich kropki po wodzie, zacieki i plamy. Tak samo jesli kabina ma pelno zakamarkow to zbiera sie tam brud.
  • Poziom 2  
    Jestem w posiadaniu kabiny AquaSan SANTORINI DE LUX KA - 123 i nie jestem zadowolona,uważam,że cena nie jest adekwatna do jakości,lepiej bym wyszła gdybym kupiła kabinę do 2 tys.znajomi mają i nie narzekają,a ja mam chińszczyznę,w której ciągle coś się psuję...