Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Video sender LCD i dekoder HD

28 Gru 2008 23:06 3175 5
  • Poziom 11  
    Witam was.
    Zrobiłam szybciutko mały schemat jakbym podłączyła sobie telewizor
    Chce zapytac czy bedzie taki schemat działac. Chce dzielic obraz z DVD i Dekodera HD na telewizor kineskopowy i telewizor LCD przez Video Sender. Powiedzcie mi czy to dobry pomysł. Czy obraz HD jest w stanie przejsc przez takie uzadzonko bez straty swej jakosci ? czy bede mogła pilotem A w pomieszczeniu 1 zmieniac kanał jaki chce ogladac z telewizji HD ?
  • Poziom 18  
    Nie wstawiłaś załącznika.

Edit:
    Oooopsss ..., chyba się spóźniłem :P
  • Poziom 15  
    Będzie albo nie będzie.
    Jeżeli dobrze go narysowałaś to będzie.
    Jeżeli coś tam jest źle to nie będzie
    Pewnie trochę ułatwiloby gdyby ten schemat można było zobaczyć ;)

PawełJ
  • Poziom 11  
    Czy pilotem A w pokoju 1 zmienie kanał jaki chce ogladac z dekodera ? i czy jakos HD ten sprzet przesle ?
  • Poziom 38  
    roslinki990 napisał:
    Czy obraz HD jest w stanie przejsc przez takie uzadzonko bez straty swej jakosci ? czy bede mogła pilotem A w pomieszczeniu 1 zmieniac kanał jaki chce ogladac z telewizji HD ?

AV Sendery są zwykle budowane tak, aby poprawnie przenosić sygnał TV analogowej 625 linii, na jakość HD raczej nie ma co liczyć. Co do pilota: będzie potrzebny tzw. przedłużacz pilota, np. Bezprzewodowy przedłużacz pilota 2079T/R (oczywiście piloty od dekodera i DVD musisz mieć przy telewizorze LCD).
  • Poziom 11  
    a jak sobie poradzic z sygnałem HD przez sciane ? mozna jakims kablem zeby leciało to samo na dwoch telewizorach.

Czy taki sender wystarczy do przesyłania obrazu z komputera na TV w rozdzielczosci 1280 x 768 ?