Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antena pokojowa-co kupić.

28 Gru 2008 23:45 1359 3
  • Poziom 25  
    Ja mieszkam w Warszawie, miałem antenę pokojową ze wzmacniaczem 35dB. Efekty były średnie, ale TV dało się oglądać, czasami nawet w całkiem niezłej jakości.
  • Poziom 30  
    Parę pytań- zapewne chodzi o zwykły zakup anteny telewizji naziemnej, skąd post w dziale serwisu urządzeń satelitarnych, druga sprawa- google znalazło trzy Gliniki.....
    Takie podanie miasta i "wy kombinujcie dalej" trochę wygląda na wyręczanie się innymi- w internecie masz wszystko o lokalizacji nadajników, częstotliwościach, mocach..
    Antena z linku jak to antena z dolnej półki, jest z typu takich, o których nic się nie da powiedzieć przed zakupem. No i można by się czepiać opisu, np tajemnicze "wiele elementów czynnych" ;)
    Jak już, to tylko odbiór osobisty w Bytomiu z możliwością szybkiego zwrotu lub podmiany na inne, ale Ty chyba masz dość daleko....
  • Poziom 9  
    Glinik chodzi o woj. małopolskie :P Patrzyłem i wczoraj wyświetliło mi 1 rezultat albo nie zauważyłem więc przepraszam :) A co do opisu anteny to jednak trochę przesadza ale już 2000 takich sprzedał i ok. 10 negatywów+neutralów to chyba sukces dla tej anteny :D Ale to chyba podróba bo na innych aukcjach są takie same, tylko że Philipsa.
    Znalazłem spis anten w internecie i okazuje się, że mam 3 anteny na wprost od mojego okna w Krzemionkach, Winiarach i na Chorągwicy. Czyli 2 mam do 20km, a 1 do 40km. Podaje mapę, może komuś się przyda:
    http://www.miplo.pl/index.php?pg=4&cookiesend=1&c=1093&dir=1
    Proszę o propozycje anten na allegro.