Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka piaskarka do kompresora 30 Kw z falownikiem 246 m3/h

Grzegorz GG 29 Dec 2008 22:41 2515 2
    Grzegorz GG
    Level 2  
    Witam! Mam zamiar rozpocząć śrutowanie lub piaskowanie. Kupiłem kompresor Alup Solo 30 KW o wydajności 246m3/h przy 8 Bar i teraz chciałbym do niego dopasować piaskarkę. Mam zamiar piaskować usługowo tylko jestem w tych sprawach laikiem. Ktoś mi powiedział, że przy śrutowaniu ołowianymi kulkami lub elektrokorundem potrzebuję 2 razy większej wydajności kompresora. Ponadto chciałbym jakiejś podpowiedzi jak urządzić pomieszczenie do śrutowania/piaskowania (chodzi o pylenie, jak odzyskiwać śruciwo itp) Chcę zrobić komorę wielkości 5mx12mx2,8m wys. Za jakąkolwiek informację z góry dziękuję!
    Alwart
    Level 1  
    Witam. Podskocz sobie go Żyły do Jankowic tam jest duża piaskarnia albo na Spokojnej jak na Ćwiklice jedziesz tam też piaskują, albo na STW. Pogadasz z ludziami którzy sie tym zajmują to ci opowiedzą co i jak. pozdrawiam
    jerzu128
    Level 1  
    witam. mam zamiar zakupić piaskarkę i jakąś sprężarkę. chcę piaskować karoserie samochodowe itp. niestety nie wiem o jakich parametrach i wydajności powinny być te urządzenia jeśli ktoś mógłby mi w tej sprawie coś podpowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny i z góry dziękuję