Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polskie Sterowniki Toshiba A305-S6829

ciec92 30 Gru 2008 14:15 3201 4
  • #1 30 Gru 2008 14:15
    ciec92
    Poziom 2  

Witam ,zakupiłem właśnie używanego laptopa Toshib'e A305, zrobiłem mu gruntowny format postawiłem nowy system XP, wszystko świetnie działało problem dopiero zaczął się przy instalowaniu driverów. Po ich zainstalowaniu cały system zmienił swój język z polskiego na angielski.;\
    W żaden sposób nie idzie tego zmienić. Szukałem sterowników w języku polskim ale nigdzie nie znalazłem. Czy jest jakiś sposób aby zmienić język na polski, albo czy są w internecie dostępne sterowniki polskie które nie zmieniają języka w win XP?? Z góry dziękuję i prószę o pomoc. Pozdrawiam.

• #2 30 Gru 2008 14:31
    mat_ed
    Poziom 43  

Pierwsze słyszę aby po instalacji sterowników zmienił się język systemu.
    Napisz jakie sterowniki instalowałeś, z jakiego źródła.

• #3 30 Gru 2008 15:15
    ciec92
    Poziom 2  

Toshiba Recovery adn Applications/Drivers Satellite A100/A105 Sreies. Instalowałem je z płytki która otrzymałem od byłego właściciela instaluje je się w taki sposób jak Windowsa przy starcie kompa wciskam f12 co pobuduje start z płyty. Instalują się a po włączeniu jest głos grafa modem itp ale wszystko jest po angielsku

Dodano po 33 [minuty]:

Dodam jeszcze, laptop był sprowadzany

• Pomocny post
    #4 30 Gru 2008 15:41
    gsm_virus
    VIP Zasłużony dla elektroda

ciec92 napisał:
    Toshiba Recovery and Applications/Drivers Satellite A100/A105 Series.
    Może zamiast "Instal drivers" zrobiłeś opcję "Recovery system", a tam w oryginale na płytce jest system Windows XP w wersji angielskiej.
    Jak tak to nie pozostaje nic innego jak ratowanie się nieoficjalnym MUI dla XP, szukaj Windows_XP_MUI_Pack_PL.exe plik ≈ 94MB.

Co do sterowników z językiem polskim to szukaj tutaj> Toshiba Satellite A series .

• #5 30 Gru 2008 17:02
    ciec92
    Poziom 2  

Był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mi wysłał Windows_XP_MUI_Pack_PL. ponieważ jestem pod jednym IP z kilkunastoma osobami i nie dam rady ściągnąć tego z rs toorenty tez mam blokniete. Mój emali to: ciec92(malpa)o2.pl

Dodano po 15 [minuty]:

dziekuj juz mam packa mam nadzieje ze pomoze

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME