Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

scott rdx600 dvd nie działa

bzibzio 02 Sty 2009 11:30 878 0
  • #1 02 Sty 2009 11:30
    bzibzio
    Poziom 19  

Witam radyjko jak w temacie z odtwarzaczem dvd,objaw usterki z jaką trafiło to radyjko do naprawy to brak odczytu jakichkolwiek płyt i brak komunikacji poprzez wejście usb,jako że wejście usb znajduje się na panelu okazało się że jedna nóżka złącza na panelu nie łączyła więc to już mamy z głowy ,dalej zabieram się za dvd i tak ,po włączeniu dvd pojawia się logo na ekranie i to wszystko ,płyta wjeżdza i wyjeżdza i na tym się kończy,sterowanie silniczka od wjazdu płyty jest na płycie głównej radia więc dlatego pewnie działa,postawiłem na driver BA5954FP,a jako że nie miałem takiego to wstawiłem odpowiednik AT5654H,no i lipa wszystkie napięcia są wporządku i driver działa bo podając mu napięcia z zewnątrz na wejscia silniczki się kręcą a po włożeniu płyty tak jak by wogóle nie dostawał sterowania z procesora czyli silniczki stoją a soczewka lasera nawet nie drgnie i nawet laser się nie zaświeca ,no i nie wiem do czego się przyczepić ,całe serwo jest w procku i jedyne co mi przychodzi do głowy to uszkodzony soft,chyba że ktoś już z kolegów spotkał się z czymś takim to prosze o informacje lub chociaż jakieś wskazówki za co z góry dziękuje.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Naprawdę nikt się nie spotkał jeszcze z taką usterką??

0 0
  Szukaj w 5mln produktów