Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wariuje elektryka SKODA FABIA 1.9 TDI 2001r

31 Dec 2008 07:13 3077 5
  • Level 2  
    Witam,

Jestem szcześliwym posiadaczem samochodu Skoda Fabia 1.9TDI z 2001r.
    Od pewnego czasu zaczeła wariować mi elektryka a dokładniej cenytralny zamek streowany z pilota np. otwieram z pilota dzwi łapie a on automatycznie je zamyka. Ostatnio nawet przy jeździe otworzył mi wszystkie okna (czułem sie jak w kabrio :)).

Mogę nadmienić że problem znika jak w kabinie jest juz ciepło.
    Sprawdziłem styki wszystkie wyczyściłem, sprawdziłem masę silnik, akumlator, skrzynia biegów.

prosze o pomoc co robić...???

Dziekuję
  • Level 14  
    Napisz ile masz szyb elektrycznych. Moim zdaniem cos sie dzieje z modułem komfortu lub z miktostykami w zamkach. Sprawdz vagiem bloki danych w module komfortu.
  • Level 12  
    Możliwe że pada motorola w module komfortu. to by tłumaczyło objaw że jak jest ciepło to wszystko jest OK.
  • Level 2  
    Witam,

Szyb mama tylko dwie przednie. Tylne są normalnie na kolbkę.

Ile moze kosztowac tekie sprawdznie..?? Czy jest mozliwośc tego naprawienia i jaki może byc tego koszt.

A jeżeli nie to jaki może byc koszt zakupu i pewnie przystosowanie do zakupionego...??

Dzękuje za odp.
  • Level 11  
    Od 14 miesięcy mam dokładnie ten sam model Fabii (1,9 TDI 2001 listopad).
    Ostatnio zauważyłem podobny objaw z centralnym zamkiem, tzn. auto jest zamknięte, naciskam pilota, a samochód zamiast się otworzyć, to on zamyka.
    Czy udało się znaleźć przyczynę? Jeśli tak to proszę o info.

Pozdrawiam,
    ROBAK75
  • Level 41  
    Miałem taki przypadek.Switch w drzwiach kierowcy.Zdemontuj tapicerkę odetnij przewody,bądź przewód sterujący(byle nie masę)i zobacz czy pomoże.U mnie pomogło a zamykał też od trzaskania drzwiami.