Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odpaleniem fiesty 1.3 94r

31 Gru 2008 14:34 1293 7
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z odpaleniem fiesty 1.3 bęzyna 94r
    jak było ciepło i stała w garazu to odpalała za pierwszym bez problemu teraz jak w nocy był mróz a w dziej 0stopni wogule nieodpala ani nie pyrknie mnie sie wydaje że może byc to coz z ssaniem , ponieważ gdy niechciała odpalic to sciągłem obudowe filtra i odpiołem przewód który był zapchany ten który idzie do kolektora ssącego od puszki filtra powietrza zaraz koło węża odmy , teraz nawet po odpięciu tego przewodu i przeczyszczeniu bo był zapchanyto nadal niechce odpalic
    proszę o pomoc
  • Poziom 15  
    Trzeba sprawdzić przewody WN i czy na świecach jest iskra, oraz dopływ paliwa do gażnika lub wtryskiwacza.To gażnikowy czy monowtrysk.
  • Poziom 10  
    przewody sa ok iskra jest jest to jednopunktowy wtrysk paliwa dzis gdy niechciał odpalic odkręciłem obudowe wiltra i wlałem prostio na przepustnice troche paliwa na dnie szklanki odpaliło auto bez problemu
    czyli jednak niema ssanie
    jak tam jest z ssabnie co moge sprawdzic jak idzie ssanie w fiescie może jakis elektronicvzny czujnik , może przewody?? jak to sprawdzic?
  • Poziom 13  
    Czujnik tem silnika--nie widzi temperatury--do wymiany
  • Poziom 10  
    czujnik jest nowy bo wymieniałem niebylo go jak kupiłem auto tzn był ale urwany ale zauważyłem że jest jakis czujnik taki z niebieska wtyczka koło termostatu i wogule on niezałacza wentylatora choc silnik jest bardzo goracy i czasem powinien się włączyc
  • Poziom 15  
    Czujnik temp.płynu ten prawdopodobnie uszkodzony, znajduje się od spodu w kolektorze ssącym.
  • Moderator Samochody
    Paweł TDA napisał:
    czyli jednak niema ssanie

Zgdza się, nie ma i nigdy nie było bo niby po co.
  • Poziom 13  
    Czujnik na moduł widzi małą tem. i zwiększa dawkę rozruchową --;;ssanie automatyczne;;