Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen c15 1.8 diesel 1999r

31 Gru 2008 14:58 4174 10
  • Poziom 9  
    witam mam problem z odpaleniem samochodu zgasla mi kontrolka od swiec i odrazu stracilem grzanie swiec.swiece grzeje prosto z akumulatora i zapalam normalnie samochod.kupilem na allegro drugi przekaznik swiec zamienilem i nadal bez zmian.czy wie ktos gdzie moze byc usterka.?
  • Poziom 19  
    bezpieczniki sprawdzaleś ?
    przekaźnik się załącza ?
  • Poziom 9  
    sprawdzilem tylko te bezpieczniki pod maska mam ich tam chyba 8 jub 10 sa dobre. a sa jeszcze jakies inne?no przekaznik rozkrecilem ze by zobaczyc czy ta platynka sie zalaczai nie nie ma reakcji.w stacyjce tez mi poszla sprezyna ktora cofie kluczyk po uruchomieniu ma to cos wspolnego?
  • Poziom 10  
    a próbowałeś sprawdzać przekaźnik n a ostro podpinając impuls z stacyjki pod plus akumulatora?? może jest ciachnięty przekaźnik
  • Poziom 42  
    Podejrzewam , że przekazniki dobre , brak 15 po kluczyku na przekaznik świec żarowych.
  • Poziom 9  
    emeryt?????????????co to jest ta 15 po kluczyku?bezpiecznik jakis?
  • Poziom 39  
    L azior napisał:
    emeryt?????????????co to jest ta 15 po kluczyku?bezpiecznik jakis?

nie jestem emeryt ale 15 po kluczyku to inaczej plus ze stacyjki po włączeniu zapłonu
    sprawdź czy świece grzeją jak czymś naciśniesz kotwiczkę przekaźnika
  • Poziom 9  
    emeryt:D rozkrecilem przekaznik i po przekreceniu kluczyka jak przycisnolem i przytrzymalem ta platynke to swiece zagrzejei normalnie zapale.czyli jak poszla mi stacyjka sprezyna nie odbija to mozliwe ze to tez nie bedzie plusa?czyli co wymiana stacyjki?
  • Poziom 42  
    Z tego tak wynika, wymiana kostki nie stacyjnki.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    problem rozwiazany.mial pan racje 15 po zaplonie byl kabel przepalony co idzie z rozrusznika dziekuje za pomoc oraz wszystkim ktorzy zainteresowali sie ta sprawa.szczesliwego nowego roku wszystkim