Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

epson color stylus 580 problem z "technical support &qu

!urban! 31 Gru 2008 15:30 977 4
  • #1 31 Gru 2008 15:30
    !urban!
    Poziom 17  

Używałem szukajki ale nic nie znalazłem. W epsonie color stylus 480 i 580 mam ten sam kłopot. Gdy chcę coś wydrukować wyskakuje błąd z połączeniem ( a ono jest napewno dobre ). Caly czas o technical support gada. W 580 nie wykonuje ruchów po włączeniu komputera a przy zamykaniu systemu pracuje jakby była dobra. Przy próbach zmiany kartridży albo czyszczeniu głowicy wyskakiwał komunikat o błędzie. Do tej pory byłem z nich zadowolony, oszczędnie drukowały tusz na długo starczał. Przeczytałem gdzieś, że nie kiedy występuje problem z tuszem w filcowym zbiorniczku na dnie. Został on wyczyszczony. Proszę o poradę co dalej zrobić aby je uruchomić.

• #2 31 Gru 2008 17:11
    miwi
    Poziom 26  

Jednak słabo szukałeś :(. To standardowy objaw czas wymienić pampersa i zresetować liczniki. Jest takie oprogramowanie SSC Service Utility i nim zrobisz co trzeba.
    Pozdrawiam
    mirek

• #3 31 Gru 2008 17:53
    !urban!
    Poziom 17  

Pampers był wymyty. Mam program SSC Service Utility robie jakis restart chipu i to nie chce działac. Możesz mi dać jakis tutorial jak to zrobic?

• Pomocny post
    #4 31 Gru 2008 19:24
    miwi
    Poziom 26  

Dawno tego nie robiłem ale było tam zakładka o ile dobrze pamiętam
    Protection counter. Po tej operacji trzeba było odłączyć drukarkę od zasilania i właczyć ponownie i wszytko grało.

• #5 01 Sty 2009 15:52
    !urban!
    Poziom 17  

Dziękuje drukarka ( 580 ) ruszyła. Kochany jestes. :****

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME