Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zdjącć tapicerke z drzwi tylnich w renault laguna

stn2 31 Gru 2008 18:24 20238 6
  • #1 31 Gru 2008 18:24
    stn2
    Poziom 11  

jak to zrobić tym bardziej że mam z tyłu elektrycznie opuszczane szyby

3 6
  • Pomocny post
    #2 31 Gru 2008 18:44
    tomus2k
    Poziom 24  

Brak modelu i rocznika ... bez tego ciężko coś powiedzieć ale w samochodach jest raczej standardowo. Szukaj zaślepki lub śrubki (ek) na wysokości podłokietnika lub rączki którą zamykasz drzwi i pod tą co otwierasz . Szukaj śrubek na wysokości schowka ( często schowek jest przypięty tylko do tapicerki) . Użyj specjalnego narzędzia do oderwania tapicerki ( bez niego raczej się nie zabieraj - tapicerka w renault jest z materiałów ekologicznych i szarpanie skończy się urwaniem zaczepów.
    Narzędzie można wykonać samemu poszukaj na google w sklepach internetowych jest bardzo proste.
    Pozdrawiam Tomasz

1
  • #3 31 Gru 2008 19:02
    stn2
    Poziom 11  

model to laguna rt 2.0 1995 ogólnie chce się dostać do zamka bo nie zamyka i myśle żę to problem tych drucików może jakiś spadł albo się coś po robiło

1
  • Pomocny post
    #4 01 Sty 2009 12:10
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 01 Sty 2009 14:33
    stn2
    Poziom 11  

wiesz ciężko działa nie zamyka z centralnego ręczne zamyka tylko jakoś ciężko się wciska dopiero jak zdemontuje to się dowiem może tam drucik spadł nie wiem nie wydaje żadnych odgłosów ani nic tylko nie zamyka może jest sterowanie czyli można regulować zamykanie i otwieranie tego zamka tak jak z tyłu w klapie wiesz o co chodzi z tyłu jest taki drucik którym można regulować twardość zamka tak mi się wydaje :D

0
  • #6 01 Sty 2009 17:10
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 03 Sty 2009 12:15
    stn2
    Poziom 11  

no działa be zarzutów faktycznie od zimna ten smar zgęstniał trochę go zaatakowałem wd 40 i wszystko gra :D a co do kluczyków miałem je cały czas przy sobie ale nie kusiłem losu i postanowiłem mieć otwarte szyby z przodu :D bo jak by te kluczyli zostały w wozie to nie wiem chyba be się skończyło tak :cry: a później browar :D

Dodano po 2 [minuty]:

Ps uwaga na wszelkie prace przy centralnym zamku bo jak zatrzaśniesz auto z kluczykami w środku to bedziesz musiał postawić mi piwo żeby uzyskać informacje jak otworzyć :D

0