Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Posiadam IBM 1300Mhz 512RAM

31 Dec 2008 23:49 725 6
  • Level 22  
    Posiadam IBM 1300Mhz 512RAM , i mam problem chodzi mi od jakiegoś czasu wolno , strony internetowe , programy , wolno się otwierają. Jestem na programie XP 2 z dodatkiem. Co przestawić lub zrobić aby funkcjonował jak dawniej. Pozdrawiam Roman.
  • Level 39  
    Sądzę, że pomoże mu tylko reinstalacja...
  • Level 19  
    any56 wrote:
    Sądzę, że pomoże mu tylko reinstalacja...

Wez kolego dla was reinstallacja na wszystko. Weź z defragmentuj dysk i rejstr , przelec kompa jakimś dobrym antywirem i dopiero jak to nie pomoże zrób w ostateczności reinstall. Może być to również wina sprzętu podaj dokładą konfiguracje kompa.
  • Level 23  
    Pousuwaj zbędne programy i śmiecie z dysku. Przeskanuj dysk programem antywirusowym i antyspyware. Usuń zbędne programy uruchamiające się podczas startu systemu - np. gg, tlen, P2P - możesz je uruchomić potem, jak będą potrzebne. Zrezygnuj ze zbędnych wodotrysków jak kolorowe okna i pasek zadań, widok zawartości okna podczas przeciągania, tapety pulpitu. Kontroluj na bieżąco ilość uruchomionych programów i procesów w Menedżerze Zadań - programy które zużywają powyżej 3 - 4 procent zasobów procesora oraz pamięci staraj się wyłączać.
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Wklej na forum w załącznikach logi z hijackthis oraz z combofix.
  • Level 22  
    A mam jeszcze takie pytanie , jak bym robił reinstalacje , to czy mógł bym zrobić tak abym miał na tym komputerze win98 i też XP. I jak bym musiał to zrobić. Pozdrawiam Roman.
  • Helpful post
    Level 23  
    Mógłbyś to zrobić instalując najpierw Win98, a potem XP - ale musisz mieć podzielony dysk na co najmniej 2 partycje.
    Ale po kolei - najpierw zrób to, o co cię moderator prosi...