Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sieci bezprzewodowe

guffy 29 Mar 2004 13:59 1721 7
    guffy
    Level 2  
    Witam!!
    Mój problem jest natury prawnej.
    Chciałbym udostępniać internet radiowo oczywiści za kasę.
    Mam pare pytań:
    1. Czy lepiej założyć firmę. I co do tego rodzaju działalności trzeba (nie chodz mi o NIP regon itp) tylko o tpsa ewentulane jakie sinne pozwolenia i oplaty.
    2.Czy lepiej założyć stowarzyszenie.
    Pozdrawiam
    SzymCzas
    Level 14  
    Napewno zgłoszenie do URTiP.
    A czy to bedziesz miał stowarzyszenie czy działalność gospodarczą najlepiej w tym temacie skontaktować się z dobrym księgowym on ci doradzi co w twoim przypadku było by najlepsze i najtańsze.
    homer90210
    Level 11  
    no pewnie ze firma tylko nie nazywaj jej swoja osoba bo z tego tytułu słyszałem ze moga być kłopoty
    Świr
    Level 34  
    Mnie interesuje dlaczego niby z tego powodu miałyby być jakie kolwiek problemy :?:
    galazka
    Level 18  
    tylko jaki internet chcialbys tam udostepniaćtzn jaką usłyuge bo przez DSL czyneostrada zabrania wychodzenia po za lokal kiedyś dsl mozna bylo teraz juz niesttey nie tak wynika z najnowaszych przepisow prawnych telekomuny...musial bys dorac dobregooperatora...tylko kto nim jest:P...lepiej uruchomic tzw. ASK...;-)
    BadDog
    Level 15  
    Cosik mi tu nie pasuje. DSL można dzielić (przynajmniej tak było ostatnio)
    nie można zaś dzielić neo i SDI, które to można było kiedyś udostępniać w sieci. Abonenci SDI dostali powiadomienia o zmianie regulaminu i propozycję przejścia właśnie na DSL.
    Świr
    Level 34  
    Jeśli chodzi o SDI to tepsa ostatnio bez problemów wydaje aneksy do umowy które pozwalają na podział tego łącza.
    SzymCzas
    Level 14  
    Po co rozwijać ten temat poprostu www.tpsa.pl i czytać !!! Jak ktoś ma kłopoty z czytaniem to pozostaje 9393 darmowy numer do tepsy.