Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Indesit ca 238l - słabo chłodzi

Rea 01 Sty 2009 13:56 3906 8
  • #1 01 Sty 2009 13:56
    Rea
    Poziom 9  

witam
    mam pytanie odnosnie lodowko zamrazalki indesit 238 l, otoz od kilku dni zauwazylam ze w czesci lodowkowej jest cieplo, dzis zaniepokoilo mnie to na tyle ze wyjelam wszystko i postanowilam odmrozic zupelnie by sprawdzic czy bedzie dzialac, co zwrocilo moja uwage to to ze mialam problem z wyjeciem dwoch gornych polek, no i scianki lodowki byly suche, czesc, tzn gorna polka zamrazarki tez jakby juz sie zaczynala rozmrazac no i tak zaczal mi sie nowy rok, ja wiem ze pewnie jestescie zmeczeni zabawa sylwestrowa ale jelsi ktos czyta to forum to prosze o rade co moze sie dziac z moja lodowka, czy da sie naprawic czy jest juz stracona , mam ja od 7 lat

0 8
  • #3 01 Sty 2009 23:53
    Rea
    Poziom 9  

dzieki za linka, wiem juz troche wiecej, ale to bardzo prawdopodobne ze to moze byc ta czujka, szkoda tylko ze nie napisane jak ja odszukac pod pianka:(, nie moge tez polegac na lamkach sygnalizacyjnych pamietam zaraz jakos po kupieniu zaprogramalismy na mrozenie ekologiczne ze niby tak bedzie oszczedniej, pozniej przy probie podwyzszenia temperatury cos sie urwalo i pokretlo nie dziala, mysle ze caly programator jest w rozsypce, jednak nie ma doscia by go wymienic, jakby ktos mial pomysl jak dostac sie do tego czujnika to prosze o odzew

0
  • #4 02 Sty 2009 08:41
    jmk
    Poziom 28  

Być może urwało Ci się zakończenie pokrętła- tak czesto zdarza się w Wihrpoolach- i nie jest sterowalna- a opis pasuje że tak sie stać mogło- frajerskie materiały pokręteł.

0
  • #5 04 Sty 2009 11:11
    Rea
    Poziom 9  

dzwonilam do serwisu za sam przyjazd chca 100, lodowka czasem sie nawet wlaczy, ale nadal nie dziala prawidlowo, pozostal mi jeszcze miejscowy "fachowiec"

0
  • #6 12 Sty 2009 19:19
    Rea
    Poziom 9  

ktos moze wie jaka ma pojemnosc wspomniana lodowka?, szukam na necie i w instrukcji a tu nic nie pisze

0
  • #7 12 Sty 2009 21:34
    airbites
    Poziom 22  

pojemność całkowita- 340 l.
    chłodziarka- 220 l.
    zamrażarka- 120l.

1
  • #8 13 Sty 2009 13:19
    Rea
    Poziom 9  

to pojemnosc netto?, bo sie zastanawiam czy ta ktora zamowilam (gorenje RK 63391E) ma wiekszy zamrazalnik czy mniejszy, zamowilam tylko na podstawie zdjec w necie wiec trudno jednoznacznie ocenic

0
  • #9 13 Sty 2009 15:33
    airbites
    Poziom 22  

Gorenje ma mniejsza zamrażarkę wynosi 86 l a Indesit 120 l. Czyli Gorenje ma mniejszą zamrażarkę.

0