Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna Whirlpool Model NUTID hb 14

Zygi_Dawid 02 Sty 2009 06:18 8143 13
  • #1 02 Sty 2009 06:18
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

Szukam schematu,INSTRUKCJI oraz kodów uszkodzeń wyświetlanych na plycie np F9 jak błąd usunąć

1 13
  • Pomocny post
    #2 02 Sty 2009 13:49
    eeban
    Specjalista AGD

podaj dokładny model bo do twojego whirlpool się nie przyznaje

0
  • #3 02 Sty 2009 15:25
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

eeban napisał:

Jest to w 100% wyrób Whirpool dzwoniłem do ikei do Poznania i potwierdzono Szkoda bo zagubiłem przy przeprowadzce gwarancję a na nią jest 5 lat

tutaj foto z nazwą
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30147618

0
  • #4 02 Sty 2009 18:29
    eeban
    Specjalista AGD

Zygi_Dawid napisał:
    eeban napisał:

Jest to w 100% wyrób Whirpool dzwoniłem do ikei do Poznania i potwierdzono Szkoda bo zagubiłem przy przeprowadzce gwarancję a na nią jest 5 lat

tutaj foto z nazwą

szukaj gwarancji lub dowodu zakupu na podstawie dowodu zakupu dostaniesz gwarancje >>twoja naprawa może zakończyć się ceną połowy nowej więc do dzieła :D

0
  • #5 02 Sty 2009 20:05
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

eeban napisał:
    Zygi_Dawid napisał:
    eeban napisał:

tutaj foto z nazwą

szukaj gwarancji lub dowodu zakupu na podstawie dowodu zakupu dostaniesz gwarancje >>twoja naprawa może zakończyć się ceną połowy nowej więc do dzieła :D

Gwarancji nie ma przepadła nic nie zrobię muszę radzić inaczej dlatego jestem tutaj na stronie elektroda.pl mając nadzieję ze ktoś mi pomoże

0
  • #6 02 Sty 2009 22:46
    lionq
    Poziom 13  

Witam
    F9 Power overload the displays for both zone flash between F and 9 (do sprawdzenia podłączenie płyty być może zle podłączona)

0
  • #7 03 Sty 2009 02:20
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

lionq napisał:
    Witam
    F9 Power overload the displays for both zone flash between F and 9 (do sprawdzenia podłączenie płyty być może zle podłączona)

Płytę sprawdziłem raz kolejny podłączenie idealne z drugą stroną ktura pracuje prawidlowo jeśli chodzi o zasilanie .......
    Myślę ze coś w brzuszku a więc elektronika .Jeśli ktoś ma schemat to proszę umożliwić mi jego zakup bo bez niego stoję w miejscu.A to jest podstawa
    Czyżbym tylko ja miał taką płytę

0
  • #8 03 Sty 2009 12:37
    lionq
    Poziom 13  

Ta samą usterkę miałem u klienta. Dwa pola pracowały poprawnie dwa nie pracowały a na wyświetlaczu komunikat F9. Po zmianie podłączenia płyta pracuje poprawnie. Wspominałeś coś o przeprowadzce może problem tkwi w instalacji elektryczne. Postaraj się podać numer 85... kod serwisowy tej płyty ,może coś więcej pomogę.

0
  • #9 03 Sty 2009 13:54
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

lionq napisał:
    Ta samą usterkę miałem u klienta. Dwa pola pracowały poprawnie dwa nie pracowały a na wyświetlaczu komunikat F9. Po zmianie podłączenia płyta pracuje poprawnie. Wspominałeś coś o przeprowadzce może problem tkwi w instalacji elektryczne. Postaraj się podać numer 85... kod serwisowy tej płyty ,może coś więcej pomogę.

Przeprowadzka była dawniej zagubiona gwarancja.
    ale działała wczesniej
    zdjęłem ceramikę i odczytałem z naklejonej nalepki
    COPRECI IND5GA1 4/0 7200Wat to jedyna naklejka

Może to cos pomoże ale nie wiem gdzie szukać tego kodu servisowego
    nic więcej na płycie nie ma w środku także ..
    Przemierzyłem tranzystory na radiatorze mostek prostowniczy wszystko OK

0
  • #10 03 Sty 2009 14:56
    lionq
    Poziom 13  

Naklejka serwisowa powinna znajdować się na dolnej części płyty (od spodu) Schemat do tego typu płyty jest schematem tylko połączeń (więc nie bardzo się tobie przyda) Skoro nie masz gwarancji ani paragonu to może postaraj się zdobyć kopię paragonu, lub faktury ze sklepu jeżeli płaciłeś kartą to poszukaj numeru transakcji, będzie to duże ułatwienie dla sklepu lub nr faktury. Postaraj się bo nie bardzo poradzisz sobie z naprawą tej płyty.

0
  • #11 03 Sty 2009 15:46
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

lionq napisał:
    Naklejka serwisowa powinna znajdować się na dolnej części płyty (od spodu) Schemat do tego typu płyty jest schematem tylko połączeń (więc nie bardzo się tobie przyda) Skoro nie masz gwarancji ani paragonu to może postaraj się zdobyć kopię paragonu, lub faktury ze sklepu jeżeli płaciłeś kartą to poszukaj numeru transakcji, będzie to duże ułatwienie dla sklepu lub nr faktury. Postaraj się bo nie bardzo poradzisz sobie z naprawą tej płyty.

Witam serdecznie
    Schemat podlączenia elektrycznego do śieci 240v lub na śilę jest na tylnej sciance ale to nie o to chodzi..Interesuje mnie schemat ideowy całej elektroniki w tej kuchence indukcyjnej a nie podłączenia...Jeśli będę mieć schemat elektroniki to poradzę sobie z jej naprawą

0
  • #12 03 Sty 2009 15:57
    eeban
    Specjalista AGD

Zygi_Dawid napisał:
    lionq napisał:

Witam serdecznie
    Schemat podlączenia elektrycznego do śieci 240v lub na śilę jest na tylnej sciance ale to nie o to chodzi..Interesuje mnie schemat ideowy całej elektroniki w tej kuchence indukcyjnej a nie podłączenia...Jeśli będę mieć schemat elektroniki to poradzę sobie z jej naprawą

Schematu ideowego nie udostepnia firma whirlpool a ty nie masz nawet kodu serwisowego ? soory ale my tu szklanej kuli nie mamy :cry:

0
  • #13 03 Sty 2009 18:09
    Zygi_Dawid
    Poziom 9  

eeban napisał:
    Zygi_Dawid napisał:
    lionq napisał:

Witam serdecznie

Schematu ideowego nie udostepnia firma whirlpool a ty nie masz nawet kodu serwisowego ? soory ale my tu szklanej kuli nie mamy :cry:

Witam
    Elektroda.pl to szklana kula prawie jak wrużka wiele osób jest zadowolonych wiele osób znalazło tu informacje gdzie nigdzie nie mogli ich znależc
    bo nie jest to tylko moja jedna głowa myśląca na elektrodzie.pl jest ich wiele może ktoś pomoże

Firma Wirlpool nie udostępnia schematu ideowego płyt indukcyjnych wszakże poprośiłem tutaj o możliwośc kupna takiego schematu może ktoś będzie go miał w ostatecznosci odwiozę płytę do naprawy licząc się ze sporym wydatkiem....

0
  • #14 03 Sty 2009 18:17
    eeban
    Specjalista AGD

jesli oczekujesz pomocy to

1 . ustal ten numer 85 .........
    2 . wstaw zdjecie ceramiki
    3 . wsaw zdjecie elektroniki
    4 . możesz jeszcze wstawic foto błędu

fakt tu jest wiele głów..wiec zrób coś co nam pomoże >>>albo temat pleci do kosza :cry:

0
  Szukaj w 5mln produktów