Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co wybrać HWK czy JAFA+Pkey

02 Sty 2009 15:33 3281 49
  • Poziom 25  
    Witam. mam mt boxa ale musze kupic jeszcze jeden sprzet do BB5 ponieważ niektóre telefony nie chca sie fleshowac lub sa jakies błedy i tak sie zastanawiam nad HWk lub JAFA+pkey, czy hwk naprawde obsługuje te modele LG co w liscie ? który sprzet robi wiecej locków z dct4+ free ?prosze o pomoc.
  • Poziom 25  
    hwk robi to co ma w spisie, jaf tylko nokie, dct+ na obu sprzętach za free
  • Poziom 25  
    obu to nie jedno musze
  • Poziom 19  
    Ja mam to i to ale sam nie wiem co Ci doradzic jezeli nie bedziesz z bb5 zdejmował simlocków to bierz HWK bo tym zrobisz i nokie a samsungi i LG itp. Ale nie zdejmiesz sima z noki BB5 typu 5200,6300 i E65 . Jafem zdejmiesz ale nie zrobisz samsungów , Lg itp . pozdrawiam
  • Poziom 19  
    jaf robi tez bb5, ale jak masz aktywacje w mtbox i robi wszystko bez problemow to bierz HWK, bedzie dobre uzupelnienie do samsungow i lg
  • Poziom 19  
    Przeciez napisałem ze jaf robi BB5 i to bez aktywacji . ( patrz unlocker by Cinek v1.01)
  • Poziom 25  
    jeśli masz mt to bierz hwk
  • Poziom 23  
    tomekdpl napisał:
    Ja mam to i to ale sam nie wiem co Ci doradzic jezeli nie bedziesz z bb5 zdejmował simlocków to bierz HWK bo tym zrobisz i nokie a samsungi i LG itp. Ale nie zdejmiesz sima z noki BB5 typu 5200,6300 i E65 . Jafem zdejmiesz ale nie zrobisz samsungów , Lg itp . pozdrawiam

Jak to przez HWK nie ściągnie BB5? Spokojnie robi wszystkie BB5 te co BB5King, na plus Jafa przemawia fakt że możesz dokupić logi TRK i trzaskać simlocki BB5+
  • Spec od GSM
    [/quote]
    Jak to przez HWK nie ściągnie BB5? Spokojnie robi wszystkie BB5 te co BB5King[/quote]

chyba w błędzie jesteś
  • Poziom 19  
    HWK z BB5 robi (sim-lock) tylko N70 6680 6681 6630 i chyba N90
  • GSM Product Supporter
    Ja polecam JAFa :) Aktywacje na Vodafony, dodatkowo darmowy BB5 KING który obsługuje RAP3Gv2. RAP3Gv3 i RAPIDO, do tego dobry support, darmowy unlock DCT4+, fleszowanie po USB itp.
  • Poziom 23  
    fashiongsm napisał:
    Ja polecam JAFa :) Aktywacje na Vodafony, dodatkowo darmowy BB5 KING który obsługuje RAP3Gv2. RAP3Gv3 i RAPIDO, do tego dobry support, darmowy unlock DCT4+, fleszowanie po USB itp.

A czy uważasz że pod Jafa jest darmowy program obsługujący BB5 ? HWK tak samo świetnie sobie radzi. Co prawda posiadam Advance ale jak nie chcę mi się podpinać jadę na BB5_Prince, jeszcze nie miałem problemu z żadnym fonem.
    Swoją drogą jeśli masz sprzęt do innych marek a zależy Ci tylko na Nokii chyba również polecałbym Jafa chociażby na BB5+
  • GSM Product Supporter
    rekord100 napisał:
    fashiongsm napisał:

A czy uważasz że pod Jafa jest darmowy program obsługujący BB5 ?

http://support.phone-tools.cn/files/JAF%20free%20addons/

A czy to jest płatne, czy może nie obsługuje BB5 :) ?
    Odnośnie BB5+ SL2 to pod JAFa jest dodatek Dejana i można sobie dokupić kredyty :)
  • Poziom 23  
    fashiongsm napisał:
    rekord100 napisał:
    fashiongsm napisał:

A czy uważasz że pod Jafa jest darmowy program obsługujący BB5 ?

http://support.phone-tools.cn/files/JAF%20free%20addons/

A czy to jest płatne, czy może nie obsługuje BB5 :) ?
    Odnośnie BB5+ SL2 to pod JAFa jest dodatek Dejana i można sobie dokupić kredyty :)

Nie zrozumieliśmy się, chodziło mi o to że nie tylko pod Jafa jest free do BB5.
  • Poziom 21  
    tomekdpl napisał:
    HWK z BB5 robi (sim-lock) tylko N70 6680 6681 6630 i chyba N90

Oj, chyba długo spałeś, misiu...
  • Poziom 33  
    z zakupem jafa proponowal bym ci sie narazie wstrzymac bo sytuacja jest nie jasna na ta chwile
  • Spec od GSM
    Cytat:
    z zakupem jafa proponowal bym ci sie narazie wstrzymac bo sytuacja jest nie jasna na ta chwile

co ty znowu mącisz.
  • Specjalista - spawarki
    matezzz napisał:
    Cytat:

co ty znowu mącisz.

Koledze zapewne chodziło o ostatnie wypadki z manole i zuleą w roli głównej (przekręty z BB5 Kingiem, ubijanie p-keyów itd. Kto zorientowany w temacie wie o co biega), co poskutkowało zamknięciem supportu. Kto nie zorientowany polecam ten temat, stronę 13:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1159779-360.html
  • Poziom 25  
    a HWK dla DCT4+ dobre jest ? , obsługuje równiez wszystkie BB5 za free ? bez TP ?
  • Poziom 28  
    Oficjalnie nie obsługuje bb5 no tp, jeśli już to tylko z tym kraczonym bb5kingiem, więc jaf będzie chyba lepszym wyborem.
  • Poziom 23  
    pit08 napisał:
    Oficjalnie nie obsługuje bb5 no tp, jeśli już to tylko z tym kraczonym bb5kingiem, więc jaf będzie chyba lepszym wyborem.

Lepszym pod jakim względem?
    Rożnica pomiędzy HWK a JAF to :
    HWK poza tym co robi JAF obsługuje Samsungi, LG, starsze SE
    Jedyny Plus JAFa jest taki że po logach można robić BB5+., więc który jest lepszy to pojęcie względne.Obsługa BB5 na takim samym poziomie w obydwu boxach.
  • Poziom 25  
    a unlock DCT4+ ? kto lepszy ? ile kabli potrzebnych jest do LG?
  • Poziom 19  
    kup HWK, do tego dokup przejsciowke aby uzywac kabli od mtbox a oddzielnie kable do lg i samsungow . unlock dct4+ na tym samym poziomie
  • Spec od GSM
    rekord100 napisał:
    pit08 napisał:

Lepszym pod jakim względem?
    Rożnica pomiędzy HWK a JAF to :
    HWK poza tym co robi JAF obsługuje Samsungi, LG, starsze SE
    Jedyny Plus JAFa jest taki że po logach można robić BB5+., więc który jest lepszy to pojęcie względne.Obsługa BB5 na takim samym poziomie w obydwu boxach.

to zrób hwk 5000lub n96(więcej wymieniać mi się nei chce), i tyle w temacie
  • Poziom 20  
    @tonk czytaj ze zrozumieniem, chyba wyraźnie jest napisane ze jedynym plusem JAFa jest to ze zrobi BB5+ po logach
  • Spec od GSM
    luxxxus napisał:
    @tonk czytaj ze zrozumieniem, chyba wyraźnie jest napisane ze jedynym plusem JAFa jest to ze zrobi BB5+ po logach

chłopie a soft zmienisz w tych modelach?

5000 to nie bb5 wiec nie chrzan mi ze czytać ze zrozumieniem nie umiem
  • Poziom 25  
    kabli pod hwk do lg potrzebujesz z 4 podstawowych, co do bb5 bez tp to wyszło parę nieoficjalnych aplikacji którymi robisz bb5 bez tp np bb5 prince, jeśli chodzi o flashowanie nokii to jaf minimalnie wyprzedza hwk ale na dniach ma pojawić się update i ciekawe czym nas hwk zaskoczy. ok teraz pytanie który z tych 3 sprzętów robi 2680
  • Poziom 23  
    Widzę że niektórzy maja problemy z rozumieniem pewnych rzeczy a jedynie potrafią się czepiać. Generalnie HWK robi wszystko to co JAF a ponadto jest lepszy o możliwośc serwisowania LG, Samsungów i starszych SE, więcej razy chyba powtarzać nie trzeba, więc decyzja do wybierze autor tematu należy do niego.Wg mnie temat wyczerpany do zamknięcia.
  • Poziom 25  
    OK jasne ale kable 10pin i jak kupie adapter do HWKmicro bedzie działać ?