Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

epson stylus c64 diody migają naprzemiennie

02 Sty 2009 18:30 5392 8
 • Poziom 9  
  mam problem z moim epsonem (drukarką). Nie można drukować.świecą się na przemiennie kontrolki ,,brak tuszu" i ,koniec kartek".Nigdy nie miałem takiego problemu.Próbowałem resetować ale to nic nie dało.
 • Pomocny post
  Spec od drukarek
  Powinno dać się skasować - naprzemienne miganie obu czerwonych lampek, to właśnie przekroczony limit licznika zużytego atramentu. Czy korzystasz z programu SSC Service Utility?
 • Pomocny post
  Poziom 10  
  Zobacz w temacie: Epson C66 naprzemienne miganie obu czerwonych lampek jakiej rady mi udzielił Konmaj. C64 jest podobna doC66
 • Pomocny post
  Poziom 19  
  Szczerze: śmietnik, maszynka jest niestety do ....utylizacji szkoda sobię zawracać nią głowę. dobra rada.
 • Poziom 9  
  Nigdy wcześniej nie używałem SSC Service Utility a teraz jak zainstalowałem na co nie klikne wyświetla się komunikat devince not fount (chyba taki bo zapamiętałem pewnie z błędami bo już usunełem ten program)
 • Spec od drukarek
  Po zainstalowaniu i pierwszym uruchomieniu tego programu trzeba przede wszystkim wybrać odpowiedni model drukarki z menu "Printer Model" w zakładce "Configuration" w oknie głównym programu. Oczywiście drukarka musi wcześniej zainstalowana, podłączona do komputera i uruchomiona (widoczna w "Installed Printers").
 • Poziom 11  
  Cóż,nie koniecznie limit cykli podanego tuszu przez głowicę to jedno ale czasami jest gorzej bo objaw ten wskazuje na zwarcie w układach elektrycznych głowicy jak w Canonie szczególnie modele ip.W Epsonach(nawiasem mówiąc wredne ustrojstwa,niema jak HP)głowica jest wbudowana a wymieniane są tylko wkłady i rozebranie jej w celu przemycia
  nie jest dla laika takie proste (jest tam kilka zatrzasków które trzeba wiedzieć jak zluzować).Poza tym owo przemycie robi się w myjce ultradźwiękowej a nie "na piechotę"Spróbuj najpierw resetu głównego(w omawianym programie jest stosownie do danego modelu kilka rodzai resetowania - od konkretnego wkładu z tuszem do liczników głównych drukarki,licznika przepełnienia itd.)jeśli to nie pomoże to jest jak mówię Głowica i sorry.
  P.S.Jak uda Ci się zresetować to wiedz,że Epson ma pompę ssącą i dlatego trzeba wkładać pełne wszystkie wkłady jednocześnie bo inaczej zanim pompa zaciągnie do głowic tusz to zacznie Ci migać któryś z kolorów lub czarny a na wydruku dysze i tak będą smużyć, potem znowu reset i tak w koło.Oszukasz ją tylko jeśli zadasz pełne wkłady ale po jej uruchomieniu bo inaczej wypije Ci cały tusz a i tak z tego G....
 • Poziom 15  
  Witam w Epsonach koniecznie należy wymienić "pampersa" pod głowicą lub go dobrze wyprać reszta jak w powyższych postach
 • Poziom 9  
  Witaj Kolego Kubas
  Miałem podobny problem. Naprzemienne miganie dwóch czerwonych lampek oznacza przekroczenie limitu drukarki. Według producenta drukarki należy udać się do serwisu celem naprawy. Koszt ok. 200 zł. Naprawa polega na tym, że podpinają drukarkę do komputera i kasują ten licznik. Naprawa nie wiąże się z żadną ingerencją mechaniczną. Na szczęście jest program dzięki któremu można wykasować ten licznik nazywa się on SSC
  link: http://www.eprogramy.net/programy/systemowe/ssc-service-utility/
  po poprawnym zainstalowaniu drukarki w systemie oraz powyższego programu wybieramy opcje kasowania licznika. Jest to 5 minut roboty.
  Powinno pomóc...