Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z internetem w konsoli PSP...

02 Jan 2009 22:17 5714 7
  • Level 9  
    Zakupiłem ostatnio konsole PSP, chciałbym się dowiedzieć czy można grać na tym urządzeniu przez internet (dokładniej chodzi o strony z grami internetowymi), pojawia się także problem z zalogowaniem do portalu nasza-klasa.pl.
    Czy jest jakieś rozwiązanie na te problemy?? Aby uruchomić np. gre platformową na stronie internetowej albo zalogować się do portalu nasza-klasa.pl?? Proszę o odpowiedź...
    Pozdrawiam
  • Level 21  
    To nie jest to samo co komputer jak masz przerobioną to chyba jest inna przeglądarka jakaś na tą konsole. Chyba, że nie masz przerobionej to niestety występują takie problemy. Nie mam 100% pewności, ponieważ zajmuje się tylko przeróbką.
  • Level 9  
    Ok, dzięki za odpowiedź...
  • Level 11  
    W gry flash na PSP da się grać lecz nie przez internet a po ściągnięciu ich na kartę. Bezpośrednio z poziomu przeglądarki jest to niemożliwe.
    A z logowaniem na nk nie powinno być problemów. A co dokładnie się dzieje??
    Może problem tkwi w przepełnieniu bufora pamięci PSP, konsolka nie ładuję plików stron na kartę lecz do pamięci RAM
  • Level 9  
    Podczas otwierania strony nasza-klasa.pl wszystkie obrazki są pomieszane, nie da się zalogować gdyż nie można wcisnąć przycisku "zaloguj" lub obrazki nachodzą na tą ikonę...
  • Helpful post
    Level 10  
    Te pomieszane ikony obrazki itp to wina Smart- Fita i Just fita. Najlepiej to wyłączyć. W menu przeglądarki trzecie od prawej (takie A) wejść tam i będzie display. Włącz normal i nie powinno cię dręczyć problem z wyświetlaniem jak będą jakieś jeszcze pytanie co do psp-3000 piszcie
  • Level 9  
    Dzięki za pomoc, można się zalogować...
    pozdrawiam
  • Level 10  
    Nie ma sprawy cała przyjemność po mojej stronie pisz kiedy chcesz na PW

A czemu na PW? Nie lepiej na forum? [dzimi]