Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwny Problem, Rozruch silnika, Favoritka

03 Sty 2009 05:01 759 2
  • Poziom 11  
    Witam serdecznie.....
    Mam problem przy zapalaniu mojej Skodziny favorit (LPG 1,3 Gaznik) na Zimnym silniku na Lpg rozrusznik kreci caly czas ale nie chce zaskoczyc, Nie dziwi mnie to tak jak to ze gdy auto zostawione jest na benzynie i na zimno chce zapalic rozrusznik kreci tylko pare razy tak chodzby cos go blokowalo az do momentu padniecia akumulatora. Wymienilem swiece i przewody i dalej to samo, zanim odpale popmpuje kilka razy pedalem gazu i nie wiem czy nie zalewam w tym sposob gaznika i przez to nie chce odpalic. Tu Mam nagrany dziwiek przy odpalaniu na benzynie
    http://www.wrzuta.pl/audio/4IVYJQjL69/

W razie nie dzialania pliku piszcie na mflaku(malpa)op.pl bede bardzo wdzieczny
    Z Gory Dzieki
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    W skodzie ssanie załączasz poprzez jedno wciśnięcie pedału gazu i puszczenie, mechanizm ssania polega na zamknięciu przepustnicy dolotu powietrza i stopniowym otwarciu przepustnicy gazu.Jeżeli ty jeszcze pompujesz gazem to dolewasz benzyny i musisz zalać silnik.
  • Poziom 11  
    Aha dziekowa. A mozesz stwierdzic po uslyszeniu tego dzwieku co wrzucilem czy wina rozrusznika ze tak kreci ?? Z 5 razy pokreci i akum siada, sprawdzalem ladowanie, mysle ze chyba bede musial zakupic akum nowy. Czytalem tu na forum ze jezeli producent zaleca 40aH to mozna gora 10Ah wiekszy kupic a z jakiej filmy najlepiej?
    Dzieki za Odpowiedz