Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audio skoda felicja. Czy g這郾iki mam podpi望 bezpo鈔ednio do radia?

szakaldh 03 Jan 2009 07:24 2195 5
    szakaldh
    Level 2  
    witam mam ma貫 pytanie bo chce zamontowac do mojej skodziany 4 g這sniki 160mm 2 do dzwi przednich i 2 na tylnia pu趾e i mam teraz wazne pytanie czy moge te 4 g這sniki podpiac bezposrednio do radia czy przez wzmacniacz ?? to jest skoda felicja kombi a radyjko mam sony xplode gt424u 52X4 :D
    Patrikoss
    Level 10  
    a 16ki to tylko prze wzmacniacz kup sobie jaka 4-kana堯wk i masz problem za豉twiony
    slavwek.ie
    Level 34  
    Mo瞠sz pod陰czy wszystkie g這郾iki pod radio, wiadomo 瞠 jak pod陰czysz je poprzez wzmacniacz b璠 gra造 lepiej.
    Napisz jeszcze co to za g這郾iki masz.
    kret
    Level 14  
    Ja bym w p馧k nie pakowa wcale. Tym bardziej, 瞠 jest to kombi a tam z ty逝 to nie ma przypadkiem rolety? Lepiej zainwestuj w jaki lepszy odseparowany zestaw do przodu a potem systematycznie reszt buduj. Ja Ci mog poleci Helixa albo Infinity. Napisz jeszcze ile masz kasy i jakie g這郾iki podchodz tam u Ciebie z przodu w drzwi.
    wydym
    Level 16  
    Witam,no w kombi to nie ma sensu wk豉da na ty g這郾ik闚 bo jest to nie praktyczne......najlepiej tak jak kolega wy瞠j pisze...kup sobie na prz鏚 np helix ...pod陰cz je pod radio i potem kup jaki wzmacniacz i suba...pozdrawiam
    szakaldh
    Level 2  
    mam 4 g這sniczki JBl 160mm wzmacniacz tez mam cougar 1600wat wychodzi 400 na kana :D i tez nie zalezy mi na funkcjonalnosci tylko zeby gra這 to wpasniale a orginalnie g這sniczki sa 130mm ;/

Dodano po 2 [minuty]:

z ty逝 nie ma rolety sa sk豉dane 2 pu貫czki wyglada na to ze sa mocne :D a co do ceny to nie gra roli :P

Dodano po 2 [minuty]:

ale nie chcia貫m podpinac pod wzmacniacz ale jak trzeba to trzeba mam tez passata i w nim nie ma wzmacniacza i sa chyba podpiete bezposrednio pod radio i gra rewelacyjnie :D