Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Audio skoda felicja. Czy g這郾iki mam podpi望 bezpo鈔ednio do radia?

szakaldh 03 Sty 2009 07:24 2024 5
  • #1 03 Sty 2009 07:24
    szakaldh
    Poziom 2  

witam mam ma貫 pytanie bo chce zamontowac do mojej skodziany 4 g這sniki 160mm 2 do dzwi przednich i 2 na tylnia pu趾e i mam teraz wazne pytanie czy moge te 4 g這sniki podpiac bezposrednio do radia czy przez wzmacniacz ?? to jest skoda felicja kombi a radyjko mam sony xplode gt424u 52X4 :D

0 5
  • #2 03 Sty 2009 07:40
    Patrikoss
    Poziom 9  

a 16ki to tylko prze wzmacniacz kup sobie jaka 4-kana堯wk i masz problem za豉twiony

0
  • #3 03 Sty 2009 08:51
    slavwek.ie
    Poziom 34  

Mo瞠sz pod陰czy wszystkie g這郾iki pod radio, wiadomo 瞠 jak pod陰czysz je poprzez wzmacniacz b璠 gra造 lepiej.
    Napisz jeszcze co to za g這郾iki masz.

0
  • #4 03 Sty 2009 09:38
    kret
    Poziom 14  

Ja bym w p馧k nie pakowa wcale. Tym bardziej, 瞠 jest to kombi a tam z ty逝 to nie ma przypadkiem rolety? Lepiej zainwestuj w jaki lepszy odseparowany zestaw do przodu a potem systematycznie reszt buduj. Ja Ci mog poleci Helixa albo Infinity. Napisz jeszcze ile masz kasy i jakie g這郾iki podchodz tam u Ciebie z przodu w drzwi.

0
  • #5 03 Sty 2009 09:57
    wydym
    Poziom 15  

Witam,no w kombi to nie ma sensu wk豉da na ty g這郾ik闚 bo jest to nie praktyczne......najlepiej tak jak kolega wy瞠j pisze...kup sobie na prz鏚 np helix ...pod陰cz je pod radio i potem kup jaki wzmacniacz i suba...pozdrawiam

0
  • #6 03 Sty 2009 10:41
    szakaldh
    Poziom 2  

mam 4 g這sniczki JBl 160mm wzmacniacz tez mam cougar 1600wat wychodzi 400 na kana :D i tez nie zalezy mi na funkcjonalnosci tylko zeby gra這 to wpasniale a orginalnie g這sniczki sa 130mm ;/

Dodano po 2 [minuty]:

z ty逝 nie ma rolety sa sk豉dane 2 pu貫czki wyglada na to ze sa mocne :D a co do ceny to nie gra roli :P

Dodano po 2 [minuty]:

ale nie chcia貫m podpinac pod wzmacniacz ale jak trzeba to trzeba mam tez passata i w nim nie ma wzmacniacza i sa chyba podpiete bezposrednio pod radio i gra rewelacyjnie :D

0