Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Interfejs do Eberspachera, webasto

homer00 03 Sty 2009 17:12 15925 29
  • #2 03 Sty 2009 20:02
    SP7SEC
    Poziom 26  

kolego ten interfejs to do webasto a do eberspachera jest inny, napisz jaki model chcesz diagnozować to coś wymyślimy

• #3 05 Sty 2009 23:36
    homer00
    Poziom 13  

Model to B4W sc eberspacher

• #4 06 Sty 2009 09:30
    SP7SEC
    Poziom 26  

najtańszy to będzie zegar modułowy, lub interfejs KD2000 wtedy można podglądać parametry w czasie rzeczywistym ,ale jest potrzebny laptop ,jak co to dzwoń bo widze że mieszkasz niedaleko no no jakieś 50 km 502 027 772

• #5 06 Sty 2009 09:59
    Kaszpir77
    Poziom 20  

SP7SEC napisał:
    najtańszy to będzie zegar modułowy

Czy mógłbym prosić o oznaczenie takiego zegara lub jego zdjęcie, żeby wiedzieć czego szukać?
    Pozdrawiam

• #6 07 Sty 2009 01:08
    homer00
    Poziom 13  

Ok dzieki za tel. jak cos to zadzwonie bo tak jak pisalem borykalem sie z bledem 31 ale wkoncu dzis juz go nie ma ale za to pojawil sie 52 co do zegara to juz mam modulowy i bledy sie kasuja elegancko ale nie wiem czy jak sie sterownik zablokuje po 5 probach to tez tym pojdzie czy juz wtedy zostaje tester zegarowy ten z literkami L bo narazie mam ten z literka P i symb.zegara. No ale nic narazie jutro walcze z 52 niby pisze ze problem z paliwem ale pompka podaje paliwo bez powietrza w wezu to nie wiem czy za malo czy jak.....

To te dwa zegary jeden to modulowy a drugi to tester. Poiprawcie jesli sie myle

• #7 07 Sty 2009 12:30
    SP7SEC
    Poziom 26  

ten co na zdjęciu kasuje wszelkie blokady z tymi blokadami to jest tak że pewne błędy które pojawią sie wiele razy blakują sterownik bo np, błąd od świecy żarowej nie zablokuje sterownika jest tylko jeden problem że nie wiadomo do końca czy sterownik jest sprawny ,a to można sprawdzić tylko testerem specjalizowanym

• #8 07 Sty 2009 13:58
    homer00
    Poziom 13  

A tym drugim to co mozna skasowac? bo wlasnie takim podpinalem i jak wyskakiwal np u mnie 52 to skasowalem i odpalal od nowa.

Co do mojej walki wlasnie chyba ja wygralem mam nadzieje bo narazie odpala zero dymu i ladnie grzeje. Mam nadzieje ze bedzie tak przez cala zime. Pozostalo mi tylko podpiecie sie pod dmuchawe w aucie i po sprawie.

Mam pytanie czy to normalne? ale chyba tak. Otoz zegar odpala o czasie i wyskakuje 60 i grzanie no i po 20-30 min gasnie i po jakims czasie znow odpala i tak do konca tych 60 min. czy to normalne?

kolejna sprawa to chce to na pilota zrobic i mam w moim centralnym osobny kanal sterowanie impulsem + lub - i teraz niby pisza na forum ze zółty kabel do + i odpala no ale czy bedzie chodzic nowu tak jak na zegarze 60 min? i czy sie to pojawi na zegarze? czy tez bede musial sam wyłaczyc?

Bo mam sterowanie mini zegarem i tam jest taki schemat ze niby kabel sterujacy ze zdalnego sterowania idzie do niebeiskiego na zegarze od diagnozy inie wiem co z tym zrobic?

• #9 10 Sty 2009 18:43
    orinoco
    Poziom 13  

homer00 napisał:

Mam pytanie czy to normalne? ale chyba tak. Otoz zegar odpala o czasie i wyskakuje 60 i grzanie no i po 20-30 min gasnie i po jakims czasie znow odpala i tak do konca tych 60 min. czy to normalne?

Jeśli dojdzie do nastawionej temperatury to zmniejsza moc. Jeśli zmniejszy moc do minimum, a mimo to jest za ciepło to się wyłączy. Jak przestygnie to włączy się na nowo. To jest normalny objaw, choć bywa to dokuczliwe gdy ogrzewanie jest za mocne w stosunku do wielkości auta.

• #10 10 Sty 2009 22:05
    homer00
    Poziom 13  

Tak myslalem wielkie dzieki. Jak by ktos jeszcze wyjasnil sprawe tego sterowania co wyzej opisalem to by bylo spoko

• #11 29 Mar 2009 12:05
    homer00
    Poziom 13  

Panowie temat rozwiazany. No wiec tak:
    Rozebralem zegar wlutowalem sie w sciezki te ktore ida do przycisku grzania natychmiastowego(symbol plomienia) no i tam wsatwilem maly przekaznik ktory steruje oczywiscie moim pilotem w ktorym mam dodatkowy kanał i tym sposoben jak zalaczam to na zegarze wyskakuje mi 60 minut i tak sobie to ladnie chodzi. Jesli ktos by potrzebowal pomocy to sluże.

• #13 04 Kwi 2009 23:31
    orinoco
    Poziom 13  

Napisz po ludzku o co ci chodzi bo niewiele można zrozumieć.

• #14 08 Paź 2009 16:59
    michał15ooo
    Poziom 11  

Witam.
    W sprawie interfejsów do webasto i ebera .
    Mam takie na USB całkiem nowa konstrukcja współpracują z programami Thermo test(webasto) oraz KD2000 oraz Edith (eber).
    Jeśli kogoś interesuje proszę pisać.

• #15 15 Paź 2009 19:05
    Mariano31
    Poziom 8  

Witam. Rozumiem że masz do sprzedania interfejsy? Jeśli tak to w jakiej cenie? Pozdrawiam

• #16 17 Lut 2010 14:43
    przemas0000
    Poziom 2  

witam interesuje mnie ten interfejs mój e-mail przemas000(malpa)wp.pl prosze o przesłanie jakiejs oferty pozrdawiam przemek

• #17 17 Mar 2010 21:07
    fm12
    Poziom 1  

michał15ooo masz jeszcze te interfejsy jesli tak to daj znać co to jest i po ile na fm12(malpa)poczta.onet.pl pozdrawiam

• #18 17 Paź 2010 21:01
    cukiereczek00
    Poziom 10  

kolego jak sprawdzaliście czy działają te interfejsy proszę o info na cukiereczek00(małpka)wp.pl jestem zainteresowany zakupem obu

• #19 02 Sty 2011 00:11
    3aran
    Poziom 2  

Witam.
    Ja też proszę o jakieś info na temat tych interfejsów.
    Mail 3aran(at)wp.pl

Pozdrawiam.

• #20 02 Sty 2011 10:43
    cukiereczek00
    Poziom 10  

ja kupiłem od tego goscia
    napisz może jeszcze ma jakieś bo teraz jest sezon ja kupiłem do webasto i ebera działają bez problemów trzeba tylko poszukać polskich nakładek (5 minut szukania w necie)
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1242832986
    mailto:gregory539(malpa)poczta.onet.pl

• #21 06 Sty 2011 20:20
    rafal-lam
    Poziom 1  

08 Paź 2009 15:59 Re: Interfejs do Eberspachera, webasto
    -------------------------------------------------------------------------------

Witam.
    Mam takie na USB całkiem nowa konstrukcja współpracują z programami Thermo test(webasto) oraz KD2000 oraz Edith (eber).

michal 15000, daj jakies namiary,cene za kpl. rafal-adas(malpa)wp.pl

Dodano po 1 [minuty]:

08 Paź 2009 15:59 Re: Interfejs do Eberspachera, webasto
    -------------------------------------------------------------------------------

Witam.

michal 15000, daj jakies namiary,cene za kpl. rafal-adas(malpa)wp.pl

• #22 22 Wrz 2011 21:41
    motoria
    Poziom 10  

witam
    Jezeli ma ktos dostęp do testera eber. to jestem bardzo zainteresowany.Prosze o jakies info rivolta(małpa)wp(kropka)pl
    z góry serdecznie dziękuję

• #23 24 Wrz 2011 10:03
    cukiereczek00
    Poziom 10  

kolego na allegro są po 280 zł do webasto i do ebera
    szukaj po nazwie w allegro :"grzes532"
    ja kupiłem i jestem zadowolony kolega wie co robi obsługuje nawet cyfrowe mazda i vw nie rusza jeszcze vito ale podobno tylko po can w aucie można się połączyć

• #24 11 Sty 2014 19:57
    Skylin
    Poziom 7  

Witam, poszukuje testera do ogrzewania eberspracher D1L i D1LC, chodzi mo to urządzenie które odczytuje błędy i odblokowuje ogrzewanie, niestety nie wiem gdzie mogę to znaleźć, są w internecie interfejsy USB, ale wiem że istnieją urządzenia do których obsługi nie jest potrzebny laptop.

Wie ktoś gdzie można takie coś kupić, albo czy zna ktoś jakieś oznaczenia(numery katalogowe) tego urządzenia aby łatwiej było je znaleźć.

Za pomoc z góry dziękuje

• #25 12 Sty 2014 14:21
    Szarobury
    Poziom 20  

D1L sprawdza się zwykłym miernikiem, sterownik się nie blokuje, nie ma żadnych kodów błędów ni tym podobnych, natomiast D1LC odblokowuje się np spinaczem biurowym, a usterki można odczytać diodą z rezystorkiem.

• #26 13 Sty 2014 18:00
    Skylin
    Poziom 7  

Dzięki wielkie, udało mi się pożyczyć takie urządzenie, powie mi ktoś może gdzie znajdę jakąś tabele z kodami błędów, bo zaraz zabieram się do odczytywania.

• #27 13 Sty 2014 21:30
    Szarobury
    Poziom 20  

Nie wiem jak masz zamiar się podłączyć do D1L.
    Natomiast do D1LC opis kodów błędów jest w instrukcji naprawy ogrzewania, dostępnej np na elektrodzie.

• #28 13 Sty 2014 22:06
    Skylin
    Poziom 7  

Nie będę się łączył D1L, to wiadomo, ale dziękuje wszelka pomoc,
    już znalazłem książkę serwisową po Polsku do ogrzewania D1LC i tam są wszystkie potrzebne mi informacje.

Jednak gdyby ktoś posiadał na sprzedaż takie urządzenie:
    Interfejs do Eberspachera, webasto

To jestem zainteresowany, proszę o kontakt mój e-mail: skyline16_19(malpa)o2.pl

• #30 05 Lut 2014 01:08
    rmx2rmx
    Poziom 10  

Witam wszystkich.

Panie i panowie a może ma ktoś jednak schemat interfejsu PC do ebera D3WZ bo ja jednak chciałbym sobie sam coś wykonać.

Pozdrawiam CIEPŁO ;)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME