Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokada klawiatury w laptopie

03 Sty 2009 19:10 28038 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    Czy jest możliwość zablokowania klawiatury w laptopie software'owo, ale w ten sposób że odpalone na kompie aplikacje będą aktywne, widoczne i miały możliwość obsługiwania za pomocą myszki? Chodzi mi o to, że gdy siadam do komputera to od razu mój roczny brzdąc siada razem ze mną i oczywiście wciska co popadnie. Mi w większości przypadków wystarczy poruszanie się przy pomocy myszki.
    Z góry dzięki za pomoc....
    pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Podstawowa rzecz. Nie podałeś jaki to laptop. Po drugie pierwszy raz słyszę aby coś takiego było możliwe, ale kto wie. W końcu to nic bardzo dziwnego. Ja bym po prostu przykrych klawiaturę jakąś twardą de którą. Tylko ją mocno przymocował .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Miałem też coś takiego myszka szło operować ale nie mogłem pisać, formatowanie nic nie dało okazało się że winna była bateria, po wyjęciu ogniwa wszystko wrócilodo normy,teraz jadę na zasilaczu bo nowa jest zbyt droga.A żeby loptop się nie kołysał uciąłem wszystkie styki i włożyłem baterie. Dziwne ale pomogło.
  • Poziom 2  
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi, jednak nie o to mi dokładnie chodziło.
    Najlepsza byłaby aplikacja, która poprzez wciśnięcie odpowiedniego klawisza (lub kombinacji klawiszy) sprawi, że klawiatura będzie nieaktywna. Wówczas maluch będzie sobie wciskał co popadnie, a i tak nie będzie to miało żadnego wpływu na działanie uruchomionych programów. Natomiast po ponownym wciśnięciu odpowiedniego klawisza lub kombinacji klawiatura zostaje szybko odblokowywana i komp działa normalnie.