Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskiwanie danych z dysku!!!

30 Mar 2004 03:59 15818 8
  • Poziom 13  
    Cze mam poważny problem.Utraciłem dane na dysku przez swoją głupotę Miałem 4 partycje w NTFS. Chciałem jedną sformatować na fat 32 .uruchomiłem instalatora systemu windows 2003 i sformaatowałem jedną z partycji.Wysypał się windows 2003 którego miałem zainstalowanego na innej partycji.Dysk wziąłem do innego kompa i uruchomiłem patrition Magic. okazało się że jest partycja 8 gigabajtowa w systemie fat32, a reszta jest niezaalokowana.Przy pomocy PM zrobiłem tak że mi pokaazuje:
    1 D fat 32 8000Mb
    2 extended 70000Mb
    2 fat32 70000Mb
    Czy jakoś da się odzyskać chociaż część danych z tego dysku.Wiem że da się to zrobić tylko jak?? Czy są jakies programiki do tego. Proszę o pomoć po pilnie potrzebuje jednego plikuku doc który został na tym dysku.Wielkie dzięki
  • Poziom 11  
    Spróbuj podłaczyć dysk do kompa z zainstalowanym systemem winxp lub win2000. Są oczywiście i inne rozwiązania, ale to chyba będzie najprościej.
  • Poziom 16  
    Można spróbowac DriveRescue niby potrafi odzyskac dane po formatowaniu ale nie zawsze!
  • Poziom 11  
    Polecam programik Get Data Back.

Dla partycji NTFS jest tutaj http://download.chip.pl/download_84392.html choć osobiście korzystałem jedynie z wersji dla FAT i calkiem ładnie sie spisywał... Jestem w posiadaniu wersji troszke starszej (z crackiem;) ) Ale niestety tylko do wersji FAT i nie wiem czy zadziala z NTFSem...

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Dzięki wszystkim za pomoc, udało się ozyskać ważny dokument tekstowy.Użyłem prograu easy recovery .Niestety muzyka adzyskana nie gra, słychać tylko trzaski w głośnikach.Dzięki..
  • Poziom 28  
    ->marcinus
    dużych plików nie odzyskasz... po prostu w miarę zapisu na dysk dane są zamazywane.
  • Poziom 17  
    proponuje program firmy Ontrack. Ontrack Easy Recovery Pro
  • Poziom 11  
    Czy tymi programami można odzyskać dane z płyty CD RW (oczywiście skasowanej)