Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alternatywa dla radia Alpine CDA-9884R

03 Sty 2009 20:50 1995 7
  • Poziom 9  
    Witam szukam jakiegoś przyzwoitego radia na razie mam na oku Alpine CDA-9884R ale chętnie zaoszczedził bym troche grosza kupując coś tanszego o porównywalnej jakości i parametrach prosze o propozycje ,dzieki
  • Poziom 9  
    Podepne sie pod temat, również zainteresowany jestem tym modelem ale chetniewysłucham innych propozycji. Z góry dzięki
  • Poziom 28  
    jak masz je na oku to je bierz :)
    Wiele alpine-ow przejezdzilo w moim aucie i jestem z nich bardzo zadowolony.jak bedziesz tak modzic to nic dobrego nie kupisz,zechcesz zaoszczedzic to spadnie ci na jakosci dzwieku.Alpine to dobra firma i robi bardzo dobre radia .Wez to a napewno nie bedzies zawiedziony.
  • Poziom 21  
    9812, 9813, 9815 starsze modele ale wiele osób twierdzi, że jakość lepsza od nowych serii a można kupić już za 500pln
  • Poziom 9  
    a 9812, 9813, 9815 są też 24 bitowe???
    bo różnica w dźwięku ponoć kolosalna.
  • Poziom 21  
    Witam... też sie podłącze do pytania o przetwornik w Alpinach?- Planuję 'przesiadke ze starego już Pioneera deh 2300br,bo... panel mi spadł ,na skromną Alpinkę cde 9874 rb (nową).Pioneer ma 24 bitowy przetwornik, a Alpinka na 1 bitowy, czy mam rozumieć,że Alpina zagra ogólnie gorzej od Pioneera. Powiem prawdę,że nie znam sie na tym zupełnie.A trochę się zdziwiłem tym,że aż! taki wpływ na jakość odtważania ma rodzaj przetwornika.Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Wszystkich w Nowym Roku,j
  • Poziom 22  
    To i ja dołączę się do tematu, Też szukam czegoś starszego z alpinki. Jak to jest z tymi przetwornikami?
  • Poziom 21  
    Alpinki mają regulowany 1 bitowy przetwornik.
    To nie liczby grają, jakby tak było to na zawodach car audio wszyscy powinni mieć Pionki z 24bitowymi przetwornikami a większośc radyjek to Alpine, Clarion, Nakamichi.